Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha szüleink, nagyszüleink...

Ha szüleink, nagyszüleink gyerekkorában létezett volna internet, okostelefon, közösségi oldalak, stb, akkor ők is ugyanannyit lógtak volna rajta, mint azok a fiatalok, akiket most elítélnek ezért?

Figyelt kérdés
Állandó téma, hogy mennyire kütyüfüggő a fiatalabb korosztály, meg hogy nekik annak idején mennyivel jobb gyerekkoruk volt, mert nem a net előtt ültek egész nap. Ami szerintem nem nagy érdem, hiszen akkor nem volt net, persze, hogy nem ültek előtte. De ha lett volna? Nem lehetséges, hogy őket is ugyanúgy meghódította volna ez a "kütyüvilág", mint a maiakat?

2020. aug. 18. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyira talán nem, mint a mostani fiatalok. Nekik még sokkal több dolguk volt, nehezebb volt boldogulni, mint nekünk most. Biztos használták volna, de szerintem ennyit nem.
2020. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Szerencsére nem volt ilyesmi.

Tudom, hogy nehéz felfogni, de ezek nélkül is volt élete mindenkinek.

S nem is akármilyen.

2020. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ők találkoztak volna előbb ezekkel, akkor nem feltétlen. Meg kell érnie egy generációnak, hogy beinduljon valami.
2020. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!