Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket szokott zavarni, hogy...

Titeket szokott zavarni, hogy egy könyvesboltban mondjuk mikor nézegettek, akkor mindjárt odajönnek, hogy mit segíthetek?Szerettek csak úgy nézelődni?

Figyelt kérdés
Csak érdekel.Szerettek csak úgy nézegelődni üzletben, vagy jó, hogy mindjárt "letámadnak"? Fagyisnál se lehet megnézni, hogy milyenek vannak, mert mindjárt "letámadnak" :) Sok helyen csak a pultban van kiírva milyen fagyik vannak. Akkor meg azt hiszik, hogy már választottál is.

2020. aug. 19. 09:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
De, elég zavaró.
2020. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Engem mindenhol zavar. Lehet én sem tudom mit szeretnék, csak nézelődnék és ha megtetszik valami megveszem. Ha meg segítség kell, akkor úgyis szólok.
2020. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Én se szeretem ha letámadnak.Had nézegessek már kedvemre.
2020. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%

Engem nem zavar, mert a segítő szándékot látom benne.

Fagyisnál, ha más is vár ott, akkor előre engedem, és mögüle nézegetem a választékot. Ha meg nincs ott más, akkor meg úgyse gond, ha kicsit nézegetek. Mondjuk egy fagyit hamar el tudok dönteni, arra nem kell sokat várni.

Könyvesboltba én is szeretek bemenni nézelődni. Ha megkérdeznek, mondom, hogy köszönöm, még csak nézelődöm. Mindig tudomásul veszik, nincs gond belőle. Én ezt nem érzem letámadásnak. Nekem nem gond, hogy egy udvarias kérdésre egy rövid, udvarias választ adjak.


Kár mindenen fönnakadni, csak a magatok életét keserítitek vele.

2020. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
Engem mindenféle boltban zavar, ha akarok, úgyis kérdezek, de a legbosszantóbb, amikor még át sem léptem a bolt küszöbét, csak fél lábbal vagyok bent, már megrohamoz az eladó, hogy segíthet-e.
2020. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megköszönöm a segítséget, de el is utasítom, hogy "csak nézelődök". Ilyenkor békén hagynak.
2020. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

Engem is zavar. Van a normálisabbja, csak annyit mond, hogy szólj ha segíthetek.

A piac a legdurvább, vannak a sunyi zöldségnepperek, eljátszák a kistermelőt. már ránézel a pultra letámad, azért nézem bakker, hogy érdemes-e megvenni. majd ha vásárolni akarok keresek szemkontaktust, meg kinyitom a számat. Az ilyennek nem is nézem tovább az áruját, mindig vannak normális árusok, aki tudja hogy jót árul, és hagyja hogy végigmérd a kínálatot. náluk sok pénzt ott szoktunk hagyni.

2020. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Én is utálom. Plázában olyan butikba be sem megyek, ahol látom, hogy nincs egy vevő se, csak a lézengő eladók.
2020. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%

Emberek, ez a dolguk, ez a munkájuk. Odamennek, megkérdezik, hogy segíthetnek-e, aztán, ha elküldöd őket, az már a te dolgod.

Engem nem zavar. Megmondom neki, hogy köszönöm, de csak nézelődöm és mosolygok rá.

Emberibb stílusban is fel lehetne fogni az egészet, nem máris támadásnak és zaklatásnak venni a dolgokat.


Akkor bezzeg a többség fel lenne háborodva, ha éppen mikor neki kéne a segítség, de nem talál egyetlenegy eladót se, akkor máris jön az, hogy ilyenkor hol vannak? Biztos kávéznak, vagy beszélgetnek, miért nem csinálnak semmit se?...stb.

2020. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem az a dolguk, hogy letámadják a vevőt, mikor még csak fél lábbal lép be az üzletbe és azt sem látta, mi a kínálat.
2020. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!