Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utálják annyian zsebibabát?

Miért utálják annyian zsebibabát?

Figyelt kérdés
Az addig oké , hogy kitette mindenét instára. De attól miért kell lehordani mindennek . Meg aki nem szerti az miért nézi ? Mert magamból kiindulva amit nem szeretek azt nem nézem. Meg nekünk attól mi változik hogyha kirakja magát ? Szerintem semmi. Nem vagyok fan . Csak egy kicsit elgondolkoztatott.

2020. aug. 25. 12:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%

5: Nem vagyok idős, de én is rá gondoltam először 🤔


Halvány fogalmam nem volt ki a halál ez az újabb tinirib@n¢

2020. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Micimackós Zsebibabára gondoltam :) Azért is olvastam el a kérdést. De így már nem tudom, hogy kiről van szó :S
2020. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

3-mas igazad van

8-as miért az anyát kellene elővenni? Nem az anya tehet róla , hogy ilyen . Vegyük például a gyilkossokat azok is azért lettek gyilkossok mert az anyuk erre nevelte őket? Vagy őt .

2020. aug. 25. 13:54
 14/30 A kérdező kommentje:
Csak én azt nem értem , hogyha utálják akkor meg mi a perecért követik. Meg nekik attól mivel lesz jobb ha lehordják mindennek.
2020. aug. 25. 13:55
 15/30 anonim ***** válasza:
89%

Bennem inkább az merülne fel, hogy mi ment félre a nevelésben, mire nem figyeltek oda.

Anyám fejlesztő pedagógus, egy rakás olyan szülő van, aki nem hajlandó elfogadni, hogy az ő gyereke nem olyan, mint a többi, hogy az ő gyerekével probléma van, nagyon ritka kincs az a szülő, aki partnerként áll hozzá, ott vannak is pozitív eredmények, de ahol a szülő homokba dugja a fejét, ott lutri.

2020. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
93%
Az a szomorú hogy erre van igényük az embereknek, különben nem vált volna népszerűvé. Azzal hogy kiteszi a melleit meg a seggét instára rengeteg követőt szerzett. Magyarul bárki könnyen hírnevet szerezhet ha sokat mutató képet posztol az interneten. Sajnos ez a kislány ennek a borzalmasan félresiklott mai világnak az áldozata.
2020. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell ahhoz követni, hogy szidja valaki. Én se tudtam, hogy ki. Most megnéztem. Hát, nagyon gáz. Főleg, ha valóban ilyen fiatalka még.

Egyáltalán lehet 15 évesen regisztrálni?

Ma ez a "menő" bizonyos körökben. A nők kiraknak mindent, a pasik követik csorgó nyállal. A legközönségesebb, ronda nőknek is ezer üzenetet írnak, hogy drága gyönyörű hercegnő, stb. Akinek meg sok követője van, azzal reklámoztatnak. Könnyű pénz. De mondjuk ki az, aki ilyen közönséges, gusztustalanságokkal reklámoz??? Ez nem ciki egy cégnek?

2020. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%

Milyen anya az olyan aki mindenféle rejsz-bajnoknak kiteszi a gyerekét?


Nulla.


Mekkora felelőssége van?: 1000%-os.

2020. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
22%
Azért szidják, mert nincs következménye. Ha apja egy szicíliai maffiózó lenne, nem állnának bele. Az emberben van egy pofazacskó (keresztények ezt ördögnek hívják, Buddhisták tudatlanságnak) hippik csak pofazacskónak, ez puffogás a lételeme, mindig megtalálja az irányt, lehet az egy pucsító 15 éves lány, lehet az hogy esik az eső, fúj a szél...ezt ki kell puffogtatni. Biztosan tapasztaltad sportolók alig puffonak, rendkívül nyugodt emberek, az energiájukat hasznos dolgok felé fordítják, hülyeségekkel nem foglalkoznak.
2020. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
32%
Ha külföldi lenne mindenki imádná. Mint Emily Ratajkovskyt. Így viszont, hogy magyar, közénk valónak érezzük, és megvetjuk, mert nem tisztességes ezt csinálni. Persze a felszín alatt a fikázók nagy része bomlik érte.
2020. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!