Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok egy egy anorexiá...

Mit gondoltok egy egy anorexiásról ha...?

Figyelt kérdés

Ismerős?

Családtag?

Idegen?

Osztálytárs?

Barát?



2020. aug. 29. 14:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
Hogy meg fogja ölni magát nagy valószínűséggel. Nem én vagyok, akinek meg kell mentenie. Volt a családomban súlyos elmebeteg, többet nem kérek olyan emberből, akinek az idegrendszeri zavaraitól én is tönkremegyek...
2020. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Beteg ember, aki segítségre szorul pszichiátertől. Amúgy az ilyen embereknek elég rossz, és támogatni kell őket (persze nem a fogyókúrában), és nem ítélkezni felette.
2020. szept. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

ha elmondja örülök neki hogy ennyire megbízik bennem, amúgy meg honnan tudnám? főleg mondjuk egy idegenről? jó, mondjuk ha odajönne hozzám egy random ember az utcán, és bejelentené, hogy ő anorexiás, lehet tárcsáznám a rendőrséget, csak a biztonság kedvéért.

olyat akit ismerek, hát valszeg meghallgatnám, ha akar beszélni róla, amúgy meg... ha nem akar beszélni róla nem mondja. nekem is van egy mániás depresszióm, de általában nem érzem szükségét kidumálni a haverokkal.

2020. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki?
2021. márc. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!