Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meg merjem kínálni a hajléktal...

Meg merjem kínálni a hajléktalantársam Chateau D'Esclans borral?

Figyelt kérdés
Olcsó kannáshoz van szokva, nem hiszem, hogy műértőként tudna kóstolni. Poharam, szalvétám és fertőtlenítőm van, ez nem gond, csak a csalódástól tartok. Úgy gondolom, a bornak meg kell adni a tiszteletet. Méltónak kell lenni hozzá.

2020. szept. 5. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Hogyha szerinted ő nem méltő rá akkor ne is fáradj vele. Attól mert valaki hajléktalan lehet még méltő hozzá. Hogyha hajléktalan persze,hogy olcsó kannást iszik,szerinted honnan fusson neki drága borokra?

Egyáltalán miért akarod vele kóstoltatni?

2020. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, légyszi kínáld meg és beszélgessetek egy kicsit.
2020. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már borász is vagy???
2020. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a Google jó barátom. Na jó, befogtam. :)
2020. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Remélem azzal tisztában vagy, hogy bűncselekményt követsz el. Egy szélsőségesen hátrányos helyzetű társadalmi csoport ellen uszítani kapásból három év letöltendő börtönbüntetést jelent, még akkor is, ha ezt egyébként rendkívül ügyetlenül burkolt formában próbálod megvalósítani.


Btk. 332. §-a szerint:


„ Aki nagy nyilvánosság előtt

a) a magyar nemzet ellen,


b) valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoport, illetve annak tagja ellen, vagy


c) a lakosság egyes csoportjai, illetve azok tagjai ellen - különösen fogyatékosságra, nemi identitásra, szexuális irányultságra tekintettel - erőszakra vagy gyűlöletre uszít, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Ne aggódj, nem vagy biztonságban. Van internetszolgáltatód, és az IP címed alapján nyomozás esetén köteles kiadni az adataidat a rendőrségnek.

2020. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

5 - valamivel nem vagy tisztaban.


A kerdezo a Gyk nagyra tartott hobbicsovese ajfonnal es adidasszal. Most, hogy a Sato Lafit elfogyott (megitta Mr. Stokes), marad a noname szar, amit meg igy is sajnal a "kollegatol". Pedig egy jol kepzett hajlektalan tudja am azt, hogy a hajlektalansag kozben is, elotte meg kulonosen volt izles!

2020. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
#5 Szerintem azt jelentsd fel, aki gyerekkorodban a fejedre ejtett, már ha még nem évült el a dolog
2020. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
#5 és mennyit kap, aki nagykövet, és húszezer pedoképet tart a laptopján?
2020. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Hmm, akkor mostmár értem miért döglődik évek óta ez a portál. Értem miért menekült el innen minden normális felhasználó. Hát további jó szórakozást! Az üzemeltetőket sajnálom, és minden jót kívánok Neki!
2020. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
A fszért nem vagy már tiltva.... azt hiszed bárki elhiszi ezt a kamu hajléktalan lettem mesét? Szánalmas vagy...és még csak nem is vicces...
2020. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!