Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Terveztek valamit május 1-re?

Terveztek valamit május 1-re?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például, hogy elmentek esetleg valahova majálisozni, vagy inkább otthon töltitek ezt a napot? Vagy más program esetleg?

ápr. 30. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Grillezes reggel, delutan meg egy kis koncert😊
ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szolovjov ***** válasza:
Vakolni kéne a ház hátulját.
ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Pihenek mert le lettem sérülve, örülök ha sírás nélkül a mosdóba ki tudok menni. Könyvet Olvasok , sorozatot nézek neten, párom is itthon marad, segít ahol tud, animét néz, mangát olvas, játszik a gépen, alszik😊
ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kertezni fogok mert rendesen el vagyok maradva.
ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmi különös, koncert és városi programok, ha úgy alakul.
ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmegyek a Párkányi strandra. Ingyenes lesz a belépés. Valamelyik melegvizű medencében elleszek egésznap.
ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eredtileg horgászni mentünk volna, de akkora szél volt/van, hogy inkább "csak" kirándulás lett belőle. De nem bánom, mert ilyen is régen volt.
máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kinéztem a Városligetbe és a csepeli rendezvényre, KO volt mind a kettő. 2.500-ért nem vagyok hajlandó felülni semmire, a program sem volt jó valójában, a Bikás parkban sem volt jó program, Csepelen a retro buli egy szál gitáros kornyikálást jelentett.
máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!