Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te miközben mész, a szemükbe...

Te miközben mész, a szemükbe nézel az embereknek, egyenesen előre nézel vagy a földet nézed?

Figyelt kérdés
Mindenki válasza érdekel, és a kor és nemi eloszlások is. Nagyon köszi a válaszod!

2016. okt. 17. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

valamikor a földet valamikor egyenesen előre nézek és valamikor belenézek az embereknek a szemébe :D


17f

2016. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talan ez lelkiallapot fuggo epp nilyen passzban van az ember. En is nezek mindent de van ,hogy tudatosan nem nezek az emberekre vagy epp eszembe sem jut mert annyira el vagyok merulve abban mit kell venni vagy mit fogok csinalni. 28/F
2016. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyenesen előre, de sok helyen a földet nézve, mióta térdre estem a kiálló, repedezett beton miatt.
2016. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elsősorban előre nézek, a lábam elé, hogy ne menjek neki semminek, és ne botoljak el semmiben.

Az emberek szemébe nem nézek, mert azt sokan nem veszik valami jó néven.

2016. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedvem szerint változó.

28, nő, férjezett, alkalmazott, magyar fővárosi, a lakhatási körülményeink, tévézési szokásaink is kellenek?

2016. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak akkor nézek a szemükbe ha valamit "üzenni" akarok.

Ha az utcán megyek akkor nem szoktam senkinek a szemébe nézni, max annak aki mondjuk színpatikus.

2016. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

földet. Nem vagyok kíváncsi a tekintetekre sem az emberekre!


28F

2016. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem szoktam lefelé nézni csak ha nagyon veszélyes a járda, út (pocsolya, kátyú stb.).


Általában egyenes előre nézek séta közben olyan komoly de közben mindent és mindenkit lesz...rok tekintettel.

Ha valami szimpatikus lány vagy nő "keresi" a tekintetem akkor ezt persze viszonzom.

20 f

2016. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Általában előre szoktam nézni, a tájékozódás érdekében.

Ha velem szembe jön valaki, becsukom a szemem, míg elmegy. Közben a fejem helyzetén nem változtatok.

Lépcsőnél/padkánál természetesen lefelé nézek, hogy lássam, hol kell lépni.

2016. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én az emberek orrába szoktam nézni

de amint észreveszik lenézek eléjük a földre

2016. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!