Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan reagálsz amikor enyhén...

Hogyan reagálsz amikor enyhén utalnak arra, hogy nem mész partizni eleget, hanem egy vén trotty unalmas élelét éled?

Figyelt kérdés

Mikor egy partizós ember kommenteli, vagy a párbeszéd pozitív irányba terelődik az ő oldalára, és későn veszed észre, hogy lényegében lenézi az életedet, hogy nem mész ki partizni, inni és ismerkedni azokkal az emberekkel?


25f



2019. szept. 3. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

En idösebb emberrel voltam igy.

22 évesen dolgoztam is, nök között, bejött a müszerész egyszer, de ö amolyan josàgos vicces jofej "öregfater", megkerdezte tölem hogy telt a hétvégém (amugy pont szakitàssal es vilagfajdalmam volt),csak annyit mondtam, hat, öö, kb otthon ültem es ennyi.

Erre szerelte tovabb a gépet es csak annyit dünnyögött az orra alà, hjaj ilyet hallani, ràadàsul egy fiataltol (aki még élhet ahogy kifér), nem mondta ki, de az utolso szava olyasmi lett volna hogy szomoru, borzaszto, en sem talàlom amugy a megfelelöjet.


Es tenyleb belegondolva. Nem a huszéveseké a vilàg igazàbol?

2019. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem mész partizni eleget
2019. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Szoval a reagalasom az volt ott es akkor abban a pillanatban, hogy megértem amit mondott. Majd 50 évesen engem mi fog éltetni emlèkekkel ha huszévesen nem "élek"?


Persze ami nem feltetlenül drogot meg diszkot jelent, csak valami olyasmit amire jo lesz emlekezni

2019. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert a partizás az maga az “élet”, az maga az “emlék”, amit majd 50 évesen szívesen elevenítesz fel, és amit majd az unokáknak mesélsz.

Képzeld Pistike, amikor a nagypapi még fiatal volt, elment a diszkóba, ahol tucc-tucc zene szólt, megivott jópár vörösboros kólát, csinált néhány szelfit, és smárolt két random csajjal.

Hé Pistike, ne aludj, ez nem altató volt, hanem maga az élet, az emlék, és remélem egyszer majd neked is ilyen tartalmas és izgalmas életed lesz. Pistike, mondom, ne aludj!

2019. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

#1,3: Réges-régen sz.a.r, ha az emlékek éltetnek, nem a jelen eredményei. Ez kb. annyira értelmes, mint amikor a magyar focidrukker, hogy "De a Puskásék ...".


Kérdező! Legyél boldog, az olyan f.as.z fejeket, mint írtad, meg ***rd le! Kipróbálni azért érdemes a dolgokat, hogy tényleg nem-e kellene többet partizni

2019. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felállok, elköszönök, és elmegyek mással máshova inni :D
2019. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb általánosban adtam utoljára más véleményére
2019. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincsen semmi. Sok tanár boldog a szakmájában pedig oda általában igen magas pontszám kell meg elvárások, -pedig nem egy jól fizető állás. Választhattak volna valami jobban fizető szakmát m, mégis tanár lettek.. Nekem van ilyen ismerősöm. (A matek tudásával stb. közgazdaságra is mehetett volna, de inkább tanár lett)

A másnaposságban meg semmi kellemes nincsen, különösen ha dolgoznia kell az embernek másnap.

Én hobbiból zenélek, sokkal jobban lekötnek az ilyen alkalmak, mintha elmegyünk valahova.

Üdv.

2019. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!