Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meghülyültek az emberek?...

Meghülyültek az emberek?...

Figyelt kérdés

Bocsánat ha rossz kategóriába írom ki, de nem is tudom hova írhatnám.

Lényegében!

Hónapokkal ezelőtt létrejött egy facebook csoport. Nem tudom írhatok e facebook nevet vagy sem. Nem kockáztatom meg. Cirka 180ezer taggal rendelkezik. Mikor még alakult a csoport és a "korona intézkedések" elleni megnyilvánulás volt a cél. Mondtam magamban - Jó. Végre egy normális társaság aki nem birka módjára béget a nyájjal és vannak egyedi, saját gondolatai. Ez meg elveszett... Most olyan szítuációt látok kibontakozni, mint ha át estünk volna a ló túl oldalára. Tegnap töröltem az üzenő falamról ennek a csoportnak az elérhetőségét, mondtam magamba is hogy ehez már nem adom a nevem...

Annyira ki alakul ott is 1 értelmetlen tömeg nyáj mint a koronavírus hivőknél. Szekta szerűen és konzervatív nézetekkel erősitik meg magukban azt a hitet, hogy amit tesznek az jó...

Nem kicsit vált toxikussá ez a közösségi platform is. Mennyire reményt fűztem hozzá...

Most például egy 4.es irodalomkönyv van terítéken ami szánalmas módon fikáznak 1 modern költő vers miatt. 19 éves vagyok, tartalomban nem találom sértőnek. Illetve napjainkban ahol már 4.es gyermekek hozzá férnek az internet legsötétebb pontjaihoz.. úgy vélem nem ez az ördögtől való. Inkább őrülők.. hogy modern alkotásokkal probálják megújjítani az irodalmat. Mivel ez korban és érzelmekben közelebb áll hozzánk mint 1 petőfi vagy arany vers. Ti mit gondoltok a 2 ellentáborban kialakult helyzetről? És a birka követési viselkedésről?

Kérem mindenki függetlenül próbálja a véleményét megfogalmazni.


2020. szept. 10. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Koronavírushívő? Na, ez már nekem új.
2020. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A csoport témája?
2020. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most már tényleg meg kell alapítanom a koronavírus tagadókat tagadó tagadók klubját.
2020. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindig is voltak ilyen emberek és állandóan belefutok ilyenekbe.. Ne foglalkozz velük mert ha ezt teszed akkor megkeresnek privátban és elkezdenek neked írkálni hogy: "a telpi kra nydat te ks gci!!" Hidd el, sok ilyet hallottam plusz részben tapasztalat :D és direkt írtam ilyen helytelenül, nagyrészt azért hogy ne lehessen kiolvasni a csúnya szavakat.. azokat meg azért raktam bele hogy érzékeltessem :/ Remélem nem törlik :(
2020. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Hát, szerintem is egyre nagyobb méreteket ölt az emberi hülyeség. Ott van még pl. ez az 5G ellenes hülyeség.

Én ezeken már röhögni sem tudok...

2020. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na ja.. csordaszellem. Majd alakul de sztem nem sokáig maradok abban a csoportba.
2020. szept. 10. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

AbbaN a csoportbaN, és én visszavennék kicsit ilyen helyesírással és mások véleménye iránti befogadóképtelenséggel. Fogadd el, hogy azért, mert másnak is van véleménye, amihez joga van, és ami nem feltétlenül egyezik a tieddel, még nem jelenti azt, hogy a másik "hülye".

Egyébként most komolyan egy fb-csoport miatt hisztizel? Van százmillióféle csoport, laposföldeseknek, koronavírus "hívőknek" (nem is értettem, mit akarsz ezzel), meg "tagadóknak", keress szépen olyat, ahol csakis a saját gondolataidat hallod vissza, ha az boldoggá tesz téged.

2020. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Azért durva, hogy a vírusból egy vallás lett. Most akkor ha én már túlestem rajta, és tapasztaltam, akkor az olyan, mintha láttam volna a Szűz Máriát?
2020. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7.es. Nem azzal van a baj hogy vannak gondolataik. Hanem ha csoportban valaki másképp nyílvánul meg akkor ugyanúgy letámadják. Na meg a menyiséggel van gondom. Igazából unom hogy 20.ember írja le ugyanazt szórol szóra vagy éppen másabb sorrendbe mondja el egyre szebb szavakkal hogy mennyire szar a rendszer. Tudom! De ilyenen kiakadni? Én inkább őrülők hogy újabb és modernebb tartalmakkal töltik meg a tankönyveket ami közelebb is áll a diákokhoz.


Amúgy a helyesírásomért bocsánatot kértem. Telefonról nem mindig van kedvem javítgatni. Örömmel olvastam a véleményed.

2020. szept. 10. 20:35
 10/12 A kérdező kommentje:
Kérek*
2020. szept. 10. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!