Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek az életéből...

Ha valakinek az életéből kimaradt egy kulcsszakasz, később kötelező jelleggel meghülyül?

Figyelt kérdés
Teljesen kimaradt a fiatalkorom mindenféle lázadásostól, hányós buliktól, bandázástól, mindenestül cakk-pakk. Ezeket továbbra sem kívánom/hiányolom, viszont rengeteg olyan emberrel találkoztam, akiknél 40-es éveiben jött rá emiatt a hoppáré pontosan emiatt. Ez a sors fintora?
2018. márc. 6. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben tényleg van valami de nem tartom törvényszerűnek.
2018. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Kizárt dolog, hogy kötelező lenne, nekem is kimaradt s igaz, hogy még csak 41 vagyok, de nem hinném, hogy meghülyülnék miatta... :) Anyámnak is kimaradt s nála sem volt semmi gond.


Azt persze el tudom képzelni, hogy sokaknál gond lesz belőle. De azért ha hiányzik is valami, azt le lehet kezelni értelmesen is. Egy negyvenes még fiatal, bulizhat, motorozhat meg akármi. Lázadni nem tudom, mi ellen lázadna, hányni pedig sose jó...

2018. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A negyvenesekre nem a fiatalkori bulizás hiánya miatt “jön rá a hoppáré”, hanem az életközép-válság/kapuzárási pánik miatt fordulnak ki magukból. Nem a bulizással függ össze annyira, mint inkább azzal, hogy mennyire elégedettek a pillanatnyi életükkel, önmagukkal.
2018. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!