Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az Instagramom meghülyült,...

Az Instagramom meghülyült, teljesen random embereket követ be a profilom. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Két napja, ha fellépek Instagramra, azt látom, hogy csupa vadidegen ember képei lepik el a folyamomat. Olyan emberek, akiket még csak az instán sem láttam soha, főként arabok, oroszok, amerikaiak, az izmos pasiktól kezdve a pózoló lányokig. Semmi közös követés, vagy bármi. Na és amikor én unfollowolom ezeket az embereket, másnapra rá ugyanúgy "követek" újabb harminc ilyen csodabogarat. Rettentő idegesítő... Valaki tud segíteni? Egyik ismerősöm azt mondta, hogy szerinte vírus...



2017. okt. 11. 23:26
 1/1 anonim válasza:
Szerintem is egy vírus de mivel nem vagyok valami nagy programozó, csak az jutott eszembe, vagy telpítsd újra az instagramot vagy csinálj egy új fiókot.
2017. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!