Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Nektek tetszenek a...

Fiúk! Nektek tetszenek a rocker lányok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a belső a fontos és nem a külső.


Ezért ez a kérdés csak odáig terjed, hogy tetszik-e nektek, ha egy lány rocker és úgy öltözködik?

Vagy mi a véleményetek erről?



2020. szept. 11. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen, de nem az a fajta aki úgy van sminkelve, mint aki most kelt ki a koporsóból.Mondjuk lehet keverem a góthal.
2020. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Imádooooom 😍😍😍

Nekem kedvenc stílusaim egyike viseletben. Persze ha nem csak úgy öltözik hanem rock zenét is hallgat akkor még jobb :D

Ha elég extrém külsőre az se hátrány.

Valamint ha még esetleg szemüveges vagy fogszabályzós az csak bónusz szerintem 😅

De az összes rocker csajt megbámulom ha látom és az a baj hogy szó szerint, nagyon feltűnően nézem meg őket. De ha egyszer bejönnek...

2020. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos igen...
2020. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Igen! :)

És egyetértek az 1-essel: a nagyon kisminkelt, nagyon elvont külsejű, nagyon feltűnni akaró egyedek már inkább taszítanak, de aki megtalál egy kellemes középarányt, akkor az számomra imponáló.

Még az sem zavar, ha a bandás pólója nem passzos, nőies szabású, hanem uniszex, és kicsit lóg rajta. Sőt, még tetszik is ez a fajta lazaság és "slamposság" egy nő részéről.

Lehet megkövezni :D

2020. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem
2020. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem
2020. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen. :)
2020. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Miért lettem lepontozva? Azért mondtam, hogy sajnos, mert egy lányismerősöm se kap annyi kéretlen, alpári közeledést, mint a rocker.
2020. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%
Csak ha bejön nekik a låbfétis témakör.
2020. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem igazán. Nem mindegyiknek jön be a stílusa,van amelyiknek igen. DE ott a bibi,hogy SOKAN azt a tipikus "rocker vagyok és több vagyok mint mindenki más a földön" viselkedést folytatja. Tehát egyszerűen járhatna egyenruhába,aminek a vállán 3 csillag van...aztán lehetne ezredes... És semmi más témájuk nincs,csak a rock. EBBŐL SOK VAN.
2020. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!