Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok nektek tetszenek a...

Lányok nektek tetszenek a rocker pasik?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 11:37
 1/8 anonim válasza:
Nekem nem az a fontos, hogy úgy nézzen ki mint egy rocker, hanem az hogy ő is szeresse a műfajt, akárcsak én.
2015. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell a kinézet, a zene is ízlés egyezése viszont elég fontos. De azért a bandás pólók igencsak vonzóak:3
2015. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Személyszerint nincs baj azzal ha valaki valamilyen zenei stílushoz tartozik, csak nem kell hozzá a külsőt is megváltoztani. Nekem az nem tetszik. Attól pl, hogy én szeretem a rap-et nem fogok ugy öltözni. De ez csak egy példa volt, nem szeretem azt a stílust. De neked kell tudnod hogy öltözöl. A minap láttam egy rocker pasit, olyan helyes arca volt, de annyira visszataszító volt, ahogyan kinézett. 20kg lánc stb. Lehet hogy a világ legjobb legnormálisabb pasija lenne, de ha elhivna randira NEM lenne a válasz. De lehet a rocker csajoknak bejön.. Relatív
2015. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
"bandás pólók vonzóak" aztakvamindenségit mekkora idióta :D
2015. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kommentek alapján ezek szerint semmi baj nincs azzal ha valaki rocker ennek Örülök,

Az elsó kommentelőre válaszolva : Tökéletesn egyet értek nem a külső a lényeg hanem az hogy hogyan viszonyul ahhoz a zenei műfajhoz amit szeret külsőségek ellenére.


A második kommentelőnek : A zenekaros polókból akad egy rakat ahhoz ragaszkodom meg van is szerencsére :3 de szeretem azt is ha hosszú hajú valki független attól fiú vagy lány e az illetó ,személy szerint nekem félhosszú szóke hajam van és majd még szeretnék hosszabat és ezért is nővesztem.


A haramadik kommentelőnek : Ez igaz mivel nem kötelező törzsgyökeres metalheadnak lenni kinézetilek elég ha szereti azt amit hallgat , de azért én a szolidabb kinézetet képviselem még , nincs bakancsom se málhám se pirszingem , csak félhosszú hajam van meg van tetoválásom , de ennél durvábbat nem terveztem külső szempontjából . Egy a lényeg mindeki viselje azt amit szeret és képviselje azt az értékrendet ami neki megfelel

2015. aug. 3. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért is vagyok idióta? Örülnék ha kifejtenéd, igazán érdekelne.
2015. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is rocker vagyok szóval igen:)
2015. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen. :)
2015. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!