Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rocker, metálos pasik! Milyen...

Rocker, metálos pasik! Milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Rengetegszer látok gyönyörü hosszúhajú metálos pasikat (*.*) tök átlag csajokkal. A csaj: festetlen hosszú haj, átlagos arc, nulla vagy pici smink, hétköznapi ruhák.


Miért ilyet választanak?


(Hagyjuk a belsö értékeket, ez most külsöre megy)


Kort is!


2014. szept. 20. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sima csajokkal sétálnak akkor jobban rockernek tűnnek.

csokinyuszi

2014. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátom punk én meg olyasmi amit leírtál talán kicsit vadabb de ő tényleg a belsőmért szeret.
2014. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert azok a csajok a szépek,nem a túlfestett libák!!!
2014. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én rövidhajú metálos ember vagyok, így nem vagyok jogosult válaszolni erre a kérdésre :/
2014. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyéni ízlés és még sok minden kérdése. Ha te Miley Cyrust meg Vándájreksünt hallgatnál akkor csak olyan faszival volnál hajlandó összejönni? :D
2014. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az én barátom is hosszú hajú rocker, én pedig egy teljesen átlagos kinézetű lány vagyok :) (bár nekem rövid a hajam, és azért van egy stílusom öltözködés terén is)

rockereknél azért fontos, hogy a zenei ízlés stimmeljen, de honnan tudod, hogy az ilyen tök átlagos lányok belülről nem valami hatalmas rockerek? :D én is rocker vagyok, de a külsőmön nem látszik :)

2014. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!