Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy két évvel ezelőtt...

Ha egy két évvel ezelőtt valaki azt mondta volna nektek, hogy 2020-ban rengeteg helyen kötelező lesz a maszk viselése, akkor hogy reagáltatok volna rá?

Figyelt kérdés
Kiröhögtétek volna, vagy lenne olyan köztetek, aki elhitte volna neki?

2020. szept. 13. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Elhittem volna, de azt nem, hogy ilyesmi miatt. Én azon személyek táborát erősítem, akik kicsit túltoltnak érzik ezt a járvány mizériát, de igen, valahol várható volt, hogy előbb-utóbb nálunk is alap lesz a maszk viselés.
2020. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én esetleg egy téli időszakban, a magas szennyezettség miatt elképzelhetőnek tartottam volna, de semmiképp sem egy ilyen vírushelyzet miatt. Az európaiak számára ez elég ismeretlen volt eddig, a Dél-Kelet Ázsiában található országokban ez korábban is alap volt.


Engem az állandó bizonytalanság jobban zavar, mint a maszkhordás: hogyan érint egy esetleges fertőzés, a családom tagjai hogy fognak reagálni rá, mi lesz a gazdasággal, a munkanélküliekkel, lehet-e ugyanúgy élni idővel és ha igen, mikor?


Illetve, ha vége lesz ennek - és azt mondom, hogy ez inkább valószínűbb - jó néhány konklúziót le kell majd vonni az egész helyzetből. És az én idealista felfogásom szerint, felelősöket kell találni és azokat kőkeményen megbüntetni. De sajnos, nem ez fog történni, attól tartok :(

2020. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
Megkérdeztem volna, hogy miért. A kiröhögős a tipikus bezárt gondolkodásmód.
2020. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Meg vettem volna az egesz hetes sziget berletet es buliztam volna egy utolsot
2020. nov. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!