Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy küzdjem le az önbizalomhi...

Hogy küzdjem le az önbizalomhiányt?

Figyelt kérdés

Jövőre valamilyen zenei osztályba kerülök ahol emelt oraszban lesz enek. A problema az h masok elott ha megprobalok enekelni az a bizonyos gomboc lesz a tokomban. Nagyon furcsa kiereszteni a hangomat es enekelni, altalaban csak akkor merek otthon enekelni ha nincs senki. Szolfezson enekeltem nagy nehezen, es azt mindta a tanar h jo hangomvan, formalhato. H fogadjam el a hangomat?

Nkm valahogy nm tetszik.


Ez de ertelmes kerdesXD



2019. jún. 18. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ha gyakrabban énekelsz, esetleg megmutatod tudásod közeli ismerőseidnek (rokon, legjobb barát) akkor az ő véleményük is sokat adhat a bizalmadon. Valamint gondolj arra, hogy a külső hallgatók máshogy hallják a hangod, mint te.

Igaz, nekem nulla énektudásom, szóval nem értem nagyon a dolgokat. 😅

2019. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jársz esetleg kórusba is?


Ha énekelsz kórusba, akkor azért ahhoz hozzászoktál, hogy a többiekkel együtt, ha kell, jó hangosan is énekelj.


Esetleg próbálj utánozni valakit,, valakinek a hangját, képzeld el, ő hogyan formálná a hangokat.


Én énekeltem sokáig szólistaként is, és az elején elképzeltem egy általam nagyra értékelt énekest, hogy ezt ő most hogyan énekelné, és ez meghozta a bátorságomat.


És otthon is énekelj néha úgy, hogy más is hallja!

2019. jún. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat remélem mire odakerül a sor tudok majd énekelni. Régebben jártam, de annak már 4 éve azóta se nagyon volt az eddigi sulinban éneklés se kórus se ének óra. Vagyis volt csak nm volt megtartva normalisn.
2019. jún. 19. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!