Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy a sulin...

Miért van az, hogy a sulin kívül mindenki dicsér (edző, magántanár, ismerősök stb.) a suliban meg mindenki utál vagy viccet csinál belőlem?

Figyelt kérdés
Valaki nem volt hasonló helyzetben? Annyira rosszul esik és sokat sírok miatta.. Mert a sulin kívül vannak barátaim, de az osztályban meg utálnak.. Lehetséges az, hogy tudat alatt megváltozok a suliban? Mert mindenki nem lehet hülye, rajtam kívül..

2020. szept. 16. 15:42
1 2
 11/11 anonim válasza:

Kérdező hányadikos vagy?

hány cm és kg?

Próbálj meg lebratyizni lányokkal és fiukkal is az osztályban!

Pl. hívd meg őket fagyizni, vagy moziba, hozzátok, és mindjárt menőbb leszel egy kicsit!

Próbálj meg valamivel kitűnni ami nem megszokott tőled, és az osztály is díjazná!

Én is vékony voltam és a legalacsonyabb, de a tanárok nem bírtak velem, és ezen mindig jókat nevetett az osztály!

De ezzel vigyázz, mert ahhoz két ellenőrző kell! :-)

Kicsit kondizz, szedjél a biotech usábol tömegnövelőt, és gyúrj egy kicsit!

Amúgy ha szeretnél dumálni, tolj egy privit!

Szívesen beszélgetek!

2020. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!