Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magántanár segíthet az angol...

Magántanár segíthet az angol nyelvtanulásban?

Figyelt kérdés

Online magántanárokra gondolok elsősorban.

A Preply vagy Italki oldalakon.


A Preply oldalt preferálom leginkább, mert elég olcsón dolgozó tanárok is vannak, ráadásul anyanyelvi tanárok, gyakorlatilag 3-4 dollár/óra, tehát megfizethető lenne akár heti 3-4 óra is akár nekem.


Alapvetően én egy tanfolyamra szerettem volna előfizetni, ami összesen 80 ezer forint lett volna, és előre felvett videókra épül leginkább.

Ebből a pénzből gyakorlatilag kijönne kb. 80 óra magánóra.


Szerintem az jobban megérné, többet adna, nem?


Köszönöm!


2020. szept. 13. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben a szerencsén múlik. Ha a preplyn 1 normális tanárt fogsz ki, akkor igen.
2020. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Azt hiszem, hogy sok normális tanár van, legalábbis aki nekem szimpatikus, de ami fontosabb, hogy a tanulási elve, hozzáállása (már mint hogy hogy érdemes megtanulni egy nyelvet) megegyezik az enyémmel.
2020. szept. 13. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a minimálbért (óránként):

UK - 8.7 GBP = 11 USD

US - 7.25 USD


Szerinted milyen anyanyelvi tanár adna órát 4 USD-ért? Talán indiai, de azzal nagyon nem vagy beljebb, sőt.

2020. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Érdekes. 2 és 4 euró között afrikai tanárok vannak többségében (ők elvileg anyanyelvűek).


Az általam szimpatikusnak ítélt tanár €2.52-ért tart órát, szintén native, és a Fülöp-szigetekről származik, ott mellesleg elég sok olcsó tanár van... Egyébként nagyon jó vélemények vannak róla, de ha ő nem válik be, akkor találtam 8 euróért egy másikat, aki szimpatikus.

2020. szept. 14. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!