Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy srác aki tetszik de...

Van egy srác aki tetszik de lehet nem akar velem beszélni?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik instán beszélek vele ha én írok. De szerintem unalmasnak tart és egy nagyon kicsit félek is hogy mi van ha nem jövök be neki vagy csak a sima barátom lenne. Alig van témánk mert nem kérdez annyiszor vissza csak ha megkérdezem hogy mizu vele. Milyen témát dobjak fel, nem ismerem annyira de valami témát hátha érdekli az adott téma. Lehet unalmasnak tart mert nincs miről beszélnünk. Mit csináljak?
2020. szept. 17. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd annyiban.
2020. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel, hagyd annyiban.

Velem is előfordult, hogy megtetszett valaki ezért ráírtam de az első beszélgetésből egyből kiderült, hogy nem passzolunk egymáshoz, ergo nincs közös téma.


Ilyen esetben már nem számít a kinézet, ejteni kell.

2020. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aki ismeri azt mondja nagyon jó társaság és ő hasonló mint én. Ezért gondoltam hogy csak nehezen nyílik ki. Valamikor kedves valamikor nagyon bunkó egyszer megértettem mert olyan helyzetbe volt akkor én is így írtam volna de máskor nem. Azt gondoltam lehet roszs napja volt vagy nincs kedve beszélgetni vagy ilyenek de lehet ez lenne a megoldás. Még egyszer rá írok mert megígértem egyik barátnőmnek hogy rá írok az ígéreteim meg mindig be tartom mert ha nem rosszul érzem magam. De ha akkor is bunkó lesz vagy nem érdekli a téma amit a barátnőm akar adni (mert azt mondta van egy tök jó témája amikor kedves volt) akkor végleg hagyom. De az ígéretem nem szegem meg. De azért köszönöm a tanácsot. Ha bunkó lesz amikor rá írok megint biztos hagyom majd mert nem lesz jó vége.
2020. szept. 19. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!