Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltak olyan ismerősök,...

Voltak olyan ismerősök, akikhez gyerekként elvittek a szüleid, de te nem szerettél oda menni? Vagy nem szeretted, ha ők jönnek hozzátok?

Figyelt kérdés
De nemcsak ismerős, lehet rokon is. Vagy olyan is, hogy a hasonló korú gyerekkel megvoltatok, csak valamelyik szülőt nem kedvelted valamiért.
2020. szept. 20. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Szerintem mindenkinél volt ilyen.
2020. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Apám összes haverját utáltam.

De nekem is van olyan barátom, akit a férjem és 2 gyerekem imád, a nagyobbik lányomat meg kitöri tőle a frász. Őt legutóbb otthagytuk anyósnál, amikor vendégségbe mentünk. :)

2020. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehová se mentem szívesen, ahol nem volt gyerek, vagy legalább kutya, mert nem volt kivel játszani, és unatkoztam.
2020. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anya egyik munkatársnőjéhez nem szerettem menni, meg egyik barátnőjéhez. Sosem tudtam megmondani a pontos miértet..
2020. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyai nagyszülőkhöz nagyon nem szerettem menni gyerekkoromban a szomszéd településre és azt sem szerettem, ha ők jöttek hozzánk vendégségbe. Pedig volt olyan, hogy kisiskolás korunkban náluk kellett tölteni a nyáriszünetben 1 hetet. Nekem az borzalmas szenvedés volt. Ők nagyon temperamentumosan, hangosan, viharosan, zajosan éltek, mint az olasz családok, állandóan mindenki ezres fordulatszámon pörgött (nem veszekedésre gondolok, hanem pl. 250 decibel volt az alap hangerő náluk beszélgetés közben is, túl kellett kiabálniuk egymást stb), mi meg egy nagyon csendes, szerény, egyszerű, kedves, szeretetteljes kis család voltunk. Túl éles volt nekem a kontraszt a két család között, nem éreztem náluk a nyugalmat, a biztonságot. Olyan zajosak voltak mind a négyen (nagymamám, nagypapám, anyu testvére, és neki a felesége, ők így négyen laktak együtt), mintha egy 8-10 sávos autópálya vagy sztráda közepén állt volna az ember. Amúgy rendesek voltak, de egy picit "furák", szokatlanok.
2020. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!