Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet szerintetek, ha...

Miért lehet szerintetek, ha egy fiatal felnőtt ember, az egy gyerekeknek szóló mesesorozatot felnőttként szeret meg, kezd el érte rajongani, nem pedig még gyerekként látott mesét néz, nosztalgiázásból? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl.,hogy amikor ő volt gyerek,ez még nem létezett!
2020. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem nosztalgiázni akar és olyasmit nézni amit már látott hanem talált valami újat ami tetszik neki és inkább azt nézné? Vagy én nem is értem hogy mit kérdezel.
2020. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem ezt, de FELNŐTTKÉNT egy GYEREKEKNEK készült meséről van sz. az érthető, ha felnőtt ember megnézi ami kedves volt neki gye3rekként, de miért kezd neki új, ismétlem GYEREKEKNEK készült mese nézésének? Miért kezd el érte rajongani?
2020. ápr. 30. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is néha megnézem a spongyabobot😀azért mert jókedvre derít.
2020. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszik neki, viccesnek találja, emlékezteti valamire stb. Nem mindegy? Te ne nézd, ha ennyire ellenszenves a dolog.
2020. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne nézhetne valaki gyerekeknek készült mesét?


Miért szeret valaki horrort nézni? Vagy háborús filmet, vagy akciófilmet, vagy vígjátékot, vagy dokumentumfilmet?

2020. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy itt ilyen idióta kérdéseket tudj feltenni!


Miért nem tetszhet neki felnőttként ilyen?

2020. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miről van szó? Van, aki egy pszichológiai thriller kategóriájú animére is rámondja, hogy gyerekmese.
2020. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!