Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a nárciztikusz ember,...

Milyen a nárciztikusz ember, mint szülö, mint férj vagy feleség, gyerekként milyen élete lehetett?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Elkényeztetett emberek. Szülőkként nullák, mert csak kirakat szülők, feleségként nullák mert képtelenek egy családot összetartani, egy otthont rendbe tartani, teremteni, törődni az otthonukban élő emberekkel, tehát a gyerekeik szana szét, jobb esetben fogadnak egy takarítót aki a mocsokból kivakarja őket, jellemzően sznobok, csak nincs mire nekik, mert ordít róluk hogy kicsodák a háttérben, és ízlésük meg maximum a majmolásból ered-de önálló, kiforrot ízlésük nincs. Az otthonukra ugyan ez jellemző.

Csak az élvezetük a lényeg, meg hogy az emberek előtt villogjanak, jellemzően a másik ember által megkeresett pénzből-semmi más.

2020. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Jah és jellemző a kontrollmánia a házastársuk felé, hisz féltik a pénzforrásukat. Önállóan képtelenek teremteni, önmagukat ha valóban egyedül maradnak támasz nélkül képtelenek hosszútávon normálisan fenntartani, a munkát útálják és kivétel nélkül lusták mint a föld.
2020. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Az egyik legjellemzőbb tulajdonságuk még: szeretnek a készbe beleülni. A más által már felépített "birodalmat" elvenni, és abban tetszelegni. Ami a kezük alatt szép apránként tönkre megy.
2020. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
A gyereknevelésben is csődöt mondanak-mindig. Hiszen a gyerek olyan lesz amit maga körül lát. Jobb esetben kiválik az ilyen szülőtől-mennél távolabb annál jobb alapon, rosszabb esetben marad a gyerek, de sem tiszteletet nem tud adni, sem szeretetet, sem megbecsülést, és 30-asként meg egy roncs válik belőle, mert otthon azt látta, hogy az élvezetek mindennél előrébb valók.És kivétel nélkül kiégett emberekké vállnak. Egy épkézláb családot sem tudnak az ilyen szülők gyerekei felmutatni-ha nem vállnak le róluk.
2020. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Az 1-es nagyon durván jól körülírta őket. Meg nem tudtam volna így fogalmazni!
2020. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor ez is az?

Mikor gyerek voltam sok mindent nem engedett anyám megengedni mert félt hogy apám mit fog szólni, vagy nem merte neki elmondani h pl a bucsuban pecáztam a néni azt mondta bármit választhatok, aztán mikor húztam elém rekta azokat a dolgokat amiket elvihetek mind fiús játék volt, asszem pluszban még fizetnünk is kellett, anyu ki volt akadva, de mondta h véletlenűl se emlitsem apámnak mert ki fog akadni, a kihúzott játékot meg majd odaadjuk az öcsémnek, sokszor repkedtek az edények amikor vlami nem tetszett apámnak, húsvétkor karácsonykor mindig morgós volt, anyámat még betegen is piszkálta a cigi miatt, apám nem nagyon járt dolgozni, ha mégis ment 3 napnál tovább nem birta és otthagyta, nagyon szegények voltunk akkoriban. Egyszer akartam adni a kiscsibéknek enni, vittem a darát egy jó közepes edénybe úgy féig volt benne dara aám észrevette és elkezett velem ordibálni (nem tudom hány literes lehetett, de talán 3 bögrét tett ki), nem tudom mennyi idős lehettem de az bizos h ovis voltam.

Elkezdtem rettegni h más is kiabálni fog velem, egyszer az aztalra tettem egy forró edényt és az aztalteritő ráolvadta, megiljedtem és sirva rohantam ki anyukámhoz előre szóltam neki h ne kiabáljon velem, és elmondtam neki h mi történt, láttam az arcán h le van döbbenve.

Anyám sokat sírt mert sokszor bántotta a kinézete miatt, meg azért mert cigitett. A tesom nagyon akaratos volt már gyerekként is, láttam h ez nem tetszik apámnak, én nem csináltam iilyesmit mindig elfogadtam a nagyon nagyon keveset mindenből. Kialakúlt egy szociális fóbiám, ugy érzem nincs személyiségem.

Anyám már nem él, apám elmond mindig mindennek.

A ruháit a széken tartja, és nem áll szándékában elpakolni maga után most is elmentek de a kajamaradék az asztalon van.

Avval fenyeget minket h nem fog venni semmit sem, a hüttőt letekerte h romoljon meg minden, amúgy ő a kedves barátőjénél eszik.

2020. júl. 31. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem, én egy anyagias, zsugori, rosszindukatú embert látok a soraidban. Aki nem mellesleg indulatos. A nárcisztikus más.
2020. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
6 Ez csak egy kín-ból kipréselt írás,mások történeteiből összeollózva, aminek se füle, se farka és nem is ehhez a kérdéshez illik.
2020. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 Nem áll szándékomba bizonygatni a dolgot, hozzászoktam h nem hiszik el az emberek, csak akkor ha szemtanúi voltak a dolognak, nincs se füle se farka mert csak néhány gondolatot szedtem össze, ha szeretnéd leirom az egészet a saját szemszögemből bár felesleges lenne mert akkor is jönne az ilyen hozzászólás h értelmetlen amit leirok és épp most szedem össze más történetéből hát tudod bár igy lenne, sokkal jobb lenne ha mást kapok mint amit kaptam gyerekként bár ne az án tapasztalataim lennének ezek.
2020. júl. 31. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kedves kérdező, apukád valszeg nem nárcisztikus, de valami komoly baja van, vagy keverednek benne ezek a pszichés betegségek. Legalábbis abból ítélve amit leírtál. Persze tudom hogy ez csak ici pici töredéke az egésznek.

Első három válaszoló leírta nagyon jól milyenek, anyámra pontról pontra igaz. Neki még társul hozza valami mánia is. Hát nem egyszerű.

Kívánom sikerüljön talpra állnod, és legyél nagyobb boldog a jövőben. Megerdemled a sok rossz után! Ne félj menni fog!

2020. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!