Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nők miért csinálják ezt?...

A nők miért csinálják ezt? Miért nem írnak vissza?

Figyelt kérdés

Ha elhívok egy nőt randira, akkor megesik, hogy valamelyik még egy "bocsi, de nem"-et sem képes odaböfögni válaszul az üzenetre. Sok lánnyal randiztam már, és sok lány is utasított már vissza. Közülük sok szépen megmondta, hogy nem akar ismerkedni/nem jövök be neki/barátja van stb. És ok, le van zárva a történet. De mindig van egy-kettő, aki annyira nagy embernek tartja magát, hogy nem képes válaszolni... Pedig sokban megkönnyítené a dolgom, mert akkor megyek tovább, és nem lóg a levegőbe az egész beszélgetés, illetve nem fogok arra számítani, hogy "randitervet" készítsek az adott lánynak.


Lányok, ezt miért csináljatok? Hogy sokszor napokig, vagy soha nem írtok vissza?



2020. szept. 27. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki tojik a másikra,a pasik is ezt csinálják.
2020. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom neked, hogy ne csinálj belőle gondot!

Megpróbáltad, nem jött össze, de ilyen mentalitású nővel nem is nagy veszteség.

Tanácsolnám, hogy egy-egy ilyen nem válaszolás után már ne írj neki többet, mert gyakorlatilag a választ így is megkaptad!

2020. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Velem is már párszor ez előfordult ,pedig én elég jól nézek ki ,egy tanács , ami a legfontosabb hogy ilyenkor te eggyátalán ne írj többet ne kuncsorogj mert ők ezt nagyon élvezik , ennyi
2020. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert unják naponta 52x leírni. Ráadásul ha nemet mond, akkor te még a magyarázatot is vársz tőle.
2020. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Miguel

Szivembol szoltal

2020. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez az elsö olyan eset, amikor Miguellel egyetértek!
2020. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is egyet kell értenem Miquel válaszával teljes mértékben!!
2020. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Én akkor nem írok vissza, ha már éreztettem a másikkal valamilyen formátumban, hogy a jelenléte nemkívánatos. Van, aki ezt nem veszi észre, akkor fogom, aztán nem válaszolok, hiszen az is üzenettel bír. Ennek a "valakinek képzeli magát" dologhoz nem sok köze van. Vagy ha vmi random ember ír rám, akit nem is ismerek, akkor sem válaszolok. Nem vagyok köteles mindenkivel beszélgetni. :D Meg néha kedvem sincs magyarázkodni. Sajnos, túl sokszor kellett már viaskodnom értetlen emberekkel és meguntam, így ez lett az egyszerűbb opció.
2020. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Marmint, hogy random nokre irsz ra, tarskereson nem volt Match, es keszited a randitervet, es a no nem tudja, hogy te fuggoben vagy hagyva?
2020. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Velem rengeteg pasi csinalta ezt nokent. Mondom ezt ugy, hogy evekig modellkedtem. Szoval nem kell hozza elhanyagolt banyaremnek lenni, egyszeruen ilyen vilagot elunk. Mindenki potolhato kb. 10 perc alatt.
2020. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!