Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják a lányok, hogy hónapokig chatelünk és az egyik napról a másikra többet nem írnak vissza?

Figyelt kérdés
Már a 3.lány csinálta ezt...A tököm tele van már velük

2017. dec. 29. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen kellene beszélni.
2017. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az egy dolog,de én akkir se csinálnék ilyet,hogy gondolok efyet és többet szóba sem állok vele.Csak a lányok ilyen szemetek
2017. dec. 29. 17:40
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Van olyan, hogy jonnek uj srácok, es rad mar nem tartanak igényt :/ sajnalom, de tenyleg neha ez van
2017. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha csak írkáltok, személyes találka pedig nincs, ráadásul nem te vagy a világ legérdekesebb embere, előbb utóbb megunnak. Bizonyára lett nekik más.
2017. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

1. Nem minden lány ilyen. 2. Ha az összes ezt csinálja veled, talán benned van a hiba. 3. A fiúk is szoktak ilyet csinálni, mégsem beszélek úgy róluk, mint te azokról a lányokról, nem általánosítok. 4. A fiúk ugyan olyan szemetek tudnak lenni, mint a lányok. ,,Nyugi, van idő!

Na és ha nem ő lesz,

A fehér lovon a nagy "Ő"!

Köcsög a férfi és köcsög a nő!" ,,Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány

De néha a szemétdomb felett is felragyog a szivárvány" Remélem érted mit akarok mondani.

2017. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát,már találkozóról is volt szó.Aztán mégis ezt csinálják.Csak én fogok ki ekkora gyökereket?Legalább mondaná meg,hogy nem akar tovább beszélni.Nem is kéne nővel foglalkozni,ha már ekkora köcsögök a lányok,inkább egyedül maradok.
2017. dec. 29. 20:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak pont olyan lányokat szemelsz ki mindig, akik csak jatszadoznak a fiúkkal?

Nekem akkor szokott egyébként ez lenni (nagyon ritkán), ha olyan nyogve nyelősen megy a beszelgetes, nem erdekel annyira a fiu, de azért nem akarom ott hagyni, hátha lesz ebből valami, bírom kb 3 hónapig, es nem írok többet neki, mert egyszerűen nincs türelmem, hogy vegighallgassam, mert egyszerűen untat.

2017. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tudod hogy kell jatszani a nokkel az baj..
2017. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Persze,minden egyes lány ilyen volt eddig...Kivétel nélkül.Igen,az elején minden lány kedvesnek mutatja magát-pont mint most te-aztán lehull a lepel a mocskos belsőjükről.Az egyik is hosszú leveleket írt minden nap,meg találkozni akart,amibe bele is mentem volna,aztán egyik napról a másikra úgy eltűnt,mint ha meghalt volna.Persze élőben is volt próbálkozásom lánynál.Vagyis ott is a csaj futkozott mindig utánam,elérte hogy beleszeressek,aztán akkor meg azt mondta,hogy hagyjam békén..


#8 úgy beszélsz,mint ha ez szégyen lenne.Te is csak egy undorító nőcsábász vagy.Én nem játszani akarok a lányokkal.Bár ha jobban belegondolok tényleg inkább csak szexre valók,nem érdemes érzelmeket táplálni irántuk,abból csak koppanás lesz

2017. dec. 30. 02:13
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
#9 csak csalodsz a kedvessegel. verszemet kapnak ra mindig. tudom mi az amirol beszelsz , nekik csak arra van szukseguk hogy fenyezd oket , majd ha feltornaztad az egojukat ra vetik masra a karmaikat.
2017. dec. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!