Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnám figyelmen kívűl...

Hogyan tudnám figyelmen kívűl hagyni?

Figyelt kérdés

A sztori az lenne, hogy már általánosban egy osztályba jártam azzal a lánnyal akivel most gimibe is egy osztályba kerültem. Valahogy sosem bírtuk egymást valamiért, pedig minden lánnyal nagyjából kijött.

A lényeg az az lenne hogy egy eléggé felvágós ember. Körülötte legyeskedik az osztály fele, mert még nem ismerték ki. Igaz én sem ismerem, de láttam hogy hogyam válogatja a barátait. Nem szereti ha nála szebb/okosabb emberekkel van körülvéve, ezért is választotta ezt a szakot mert úgy gondolja itt ő a legokosabb. Mert nagyon jó németből. Én kívülről jól látom a taktikáját. 8. Év végére már mindenki kiismerte és nem foglalkoztak már vele. Főképp azért írtam ki, mert idegesít ahogy viselkedik. Megjátssza magát, és már idegesítően nevetgél minden hülyeségem. Nem azzal van a bajom hogy neki hú milyen barátai vannak, mert az én legjobb barátnőm velem egy osztályba jár szintén. De borzalmasan lekezelően bán mindenkivel, és azt hiszi hogy körülötte forog a világ. Amikor rám néz mindig gúnyosan rám mosolyog. Hogyan tudnám ignorálni? Esetlegesen megmutatni hogy nem érdekel mit csinál....


2020. szept. 29. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Most ez olyan dolog hogy ha neki jól esik...hát csinálja. Ha neki ez kell. Te meg egyszerűen hagyd figyelmen kívül. Tudod semmi sem tart örökké. Reális gondolkodásu embernek tűnsz,cselekedj is úgy. Én ezt tudom mondani.


Szép Estét!


16/F

2020. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Én egy ilyen emberrekkel közönyös vagyok. Ha kérdez valamit válaszolok, meg köszönök is neki, beszélgetek is közbe velük, szóval nem levegőnek nézem őket, csak érzelmileg teljesen közönyös vagyok. Nem csodálom őket és le se nézem. Nem beszélek velük, azon a tipikus hangon, mert akkor azt hiszi ajnározom, tisztelem, pedig nem. De mivel nem is nézem le, ezért nem is megvető a hangsúlyom, egyszerűen érzelemmentes, semleges.
2020. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!