Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfiak! Mit gondoltok arról,...

Férfiak! Mit gondoltok arról, hogy egy nőt senki nem mer megdugni mert gyönyörű?

Figyelt kérdés
Úgy értem akkor is ha a nő felkínálja magát. Valós esetről van szó, érdekelne hogy mit gondoltok erről.
2020. okt. 4. 01:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Kishitű palik gyávák, tudat alatt úgy érzik, nem érdemlik meg.
2020. okt. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartom valós indoknak. Ilyen nincsen, ott valami másnak kell lennie a háttérben.
2020. okt. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Én láttam már ilyet. Nyilván egy pocakos, kopaszodó átlagJóskának nem lesz topmodell barátnője. Ha van egy nagyon jó nő, akinek az ismerősi köre átlagoska vagy az alatti férfiakból áll, akkor fennállhat ez az eset. Egy hozzá hasonlóan szép férfi kell mellé, aki tisztában van az adottságaival, így nem érzi magát “fenyegetve” a nő szépsége miatt. Ismerek ilyen párokat.
2020. okt. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen nincs. Miért ne merné valaki megdugni azt, aki szép? A rondákra gerjednek szerinted a férfiak?
2020. okt. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Ez hülyeség.

Szerintem itt vagy a nő nem olyan jó, vagy a pali meleg stb.

2020. okt. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem leszel sminkkel kívánatos. A tökéletes nem kívánatos. Palvin Barbara gyönyörű, de csak gyönyörű. Jó pesze csak képen láttam, lehet élőben fellállna rá. Akire kőkemény leszek Anna Júlia Donáth.
2020. okt. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Carragher_x ***** válasza:
37%
Ilyen nem létezik. Olyan létezik, hogy egy nőt vki NEM AKAR megdugni, mert az égvilágon semmi szexuális kisugárzása nincs.
2020. okt. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Létező jelenség
2020. okt. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kinézem belőle, hogy valójában egy fekete öves nő, akinek minden vágya, hogy egy hapsit lealázzon. Ezt páran tudják róla, ezèrt nem merik megközelíteni.
2020. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Vagy csak szépnek tartod magad, de valójában bűnronda vagy, vagy titkolja, de meleg vagy aszexuális a pasi, akinek felkínáltad magad.
2020. okt. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!