Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, ha egy gyönyörű,...

Férfiak, ha egy gyönyörű, formás, dekoratív,26 éves nő, aki amúgy értelmes, intelligens is, nagyon tetszik nektek, azt mondaná, hogy még szűz, elhinnétek neki?

Figyelt kérdés
Két hónap ismerkedés után mondta el nekem, hogy még sosem volt férfival. Mivel nagyon népszerű a férfiak között, elég sok a kérője, ez szinte hihetetlen, hogy ne jött volna még össze 26 éves korára egyetlen sráccal sem, és úgy érzem tudat alatt, hogy nem őszinte velem. De nem csak ebben érzem ezt. Sokat beszélt magáról az elmúlt hetekben, és valahogy nekem nagyon furcsa az, hogy minden szituációban ő az áldozat, őt verték át, őt húzták csőbe. Eddig megvolt bennem a bizalom, de ezzel tette fel végül az i-re a pontot, hogy beszélt a szüzességéről, és már kevésbé tudok neki hinni. Ha ilyen apró füllentéseken, ferdítéseken, szépítéseken rajtakapom már most az ismerkedésünk elején, mire számítsak később. Pedig csodálatosan indult minden, de a megérzéseim azt súgják, hogy nem őszinte velem, és általában a gyanakvásom mindig beigazolódik. Szerintetek?
2014. aug. 17. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
tökmindegy... azért ne hagyd ki hogy megdughatod
2014. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Inkább ő mire számítson később, ha már az elején sem bízol benne...Hagyd inkább békén, jobban jár.
2014. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Először is dugd meg mindenképp, aztán majd ráér ezen gondolkodni...
2014. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a válasz még mindig a lehető legjobbat keresi és mivel mindig lehet jobbat találni így nem igazán tudta elveszíteni.
2014. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most fentartásid vannak vele kapcsolatban, akkor idejében szállj ki , mert most még kisebb a trauma.
2014. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted milyen érdeke fűződne egynőnek ahhoz, hogy 26 évesen azt mondja magáról, hogy szűz, ha már nem az?


(Az a fajta mentalitás, hogy mindig én vagyok az áldozat, engem vernek át, stb, az megint más kérdés.)

2014. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

dugd meg oszt megtudod

ha férfi vagy megteszed

2014. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 LazyJones ***** válasza:
100%
Fóton lakik? Akkor az.
2014. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindezek ellenére adhatsz neki egy esélyt,hogy jobban megismerd.Talán jobban fog sikerülni,mint várnád.Különben sem ártana egy alapvető bizalom vele szemben,mert ha már most ilyeneken rágódsz,az elrontja az egészet.Lehet,hogy igazat mond,és csak te nem tudsz bízni benne.
2014. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejöttök, úgyis kiderül. Ennél többet nem tudok mondani.
2014. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!