Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfiak! Nektek mi a külömbség...

Férfiak! Nektek mi a külömbség a szép és a gyönyörű, és a jó nő/gyönyörű nő közt? Kikre melyiket mondjátok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Az én szememben a 90 százalékuk szép és gyönyörű egyaránt. A maradék 10 sem csúnya, csak igénytelen. Tehát nincs olyan, hogy valaki csúnya. Mindenki szép a maga módján.
2016. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Válaszoló, tisztelem, hogy így gondolod! De azért meg kell hagyni, tényleg van olyan, akin a smink sem segít, de azokat a nőket is persze tisztelni kell és lehet szeretni. Jöhetnek még válaszok!
2016. máj. 10. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra 3 "fajta" nő létezik. Leggyakoribb az aki szép, de egyáltalán nem érint meg mert üresnek/átlagosnak hat. Aztán azok a nők akik igénytelenek vagy alapból nem túl esztétikusak. Végül azok a nők akiktől elvesztem az eszem. Az utolsó kategória képviselője általában igényes külsővel és annál inkább érdekes belsővel rendelkezik.
2016. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép, köszönöm a válaszokat
2016. máj. 10. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon speciális. Általában azok a nők, akikre azt mondják mások, hogy milyen "jó nők", hidegen hagynak, mert mesterkéltek, agyonstimuláltak, kidíszítettek számomra. Semmi különlegeset, vonzót nem látok bennük, csak a tucatterméket.


Nem tudom szavakba önteni, hogy mi tetszik nekem. Megvan a saját preferenciám a fej-, orr-, haj-, stb. formákban, de mégis az összhatás az, ami valakit számomra vonzóvá tesz. Ebbe a viselkedése is erősen beletartozik. Ezért bármikor gyönyörűnek tudok tartani egy utcán kóborló, akármilyen lányt, ha megérint a külseje, nem kell ehhez sem kiöltöznie, sem kisminkelnie magát.

2016. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez kicsit nehéz kérdés:

Van egy pontozási rendszerünk, ahol a 10-es a legjobb (de ritka az ilyen). Ők gyönyörűek. A szépek a 7,8,9-es kategóriások.

A jó nő a 4,5,6 kategóriások. De ez szubjektív dolog.

Pár példa:

10-es: [link]

7,8,9: [link]

4,5,6: [link]

2016. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!