Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfinak, vagy nőnek elnézhető...

Férfinak, vagy nőnek elnézhetőbb, ha egyáltalán nem akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 16:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ha nem tetszik a kérdés, nem muszáj válaszolnod.
2020. okt. 4. 17:17
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalataim szerint az emberek úgy 80%-a képtelen értelmileg bármiféle másság befogadására. Lehet az egy életforma mint hogy nem akarsz kapcsolatot. Lehet egy számodra kedves vagy kedvenc márka, egy szabadidős elfoglaltság... Teljesen mindegy a lényeg hogy elüt a többség által elvárt mintától.


Na most én pl napi szinten látom a munkatársaimon, hogy mit összeszenvednek a rosszabbnál rosszabb párkapcsolataikkal és, hogy ez mennyi szabadidőt, pénzt és energiát vesz el tőlük.

Én nem értem, hogy ezt mi értelme csinálni, de természetesen ez a saját joguk magánügyük.

Ezen emberek többsége láncdohányos, elvált, némelyikük gyógyszerfüggő.


Én úgy gondolom, hogy az életem és a szabadidőmet számomra értelmesebb dolgokkal is eltudom tölteni és szeretek a szabadnapjaimon délig aludni.

Ezt alátámasztandó, minden nálam próbálkozó embert elküldtem.

Keressenek erre mást.


Továbbá ne szóljon nekem bele abba senki, hogy én a saját pénzemen miket kívánok vásárolni és hogy azt miért. Senkire nem tartozik rá.

Én nekem az életem így jó, és ez így is fog maradni.

2020. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a nőkről jobban feltételezik v. elvárják, hogy akar v. akarjon, tehát: férfinak a közvélekedés szerint.

Szerintem pedig a nő is nyugodtan dönthesse úgy hogy nem akar. Szvsz jobban jár.

2020. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!