Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mondjam meg a haveromnak,...

Mondjam meg a haveromnak, hogy a párom azt hiszi, többet akar tőlem?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Van egy fiú akit közös barát lévén ismertem meg, ő 3 évvel fiatalabb tőlem. Mostanában találkoztunk néhányszor, néha más barátainnkal, néha csak mi ketten. Nem közeledett hozzám soha másképpen mint barátilag.


A párommal élek akin láttam eddig, hogy nem nézi jó szemmel, és most hangot is adott ennek. Attól tart, hogy a haveromnak meg fogok tetszeni, mert segítek neki meg meghallgatom.

És ugye most felmerült a kérdés hogy miért nem tudom meghívni a lakásunkba ahol a párom is van... Szerintetek mit mondjak a haveromnak?


(Ps. Kettőnk közül a párom volt az aki szexchatelt más lányokkal és azzal édesgette magához a lányokat, hogy előadta a jófiút aki segít)



2020. febr. 26. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ööööö, ezek alapján nem értem miért vagy vele még mindig, ha ő párkapcsolat ideje alatt szexchatelt, és ő van megsértődve, hogy a baráttal találkozol.


Óvodás a pasid, ne hari!

2020. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeeintem most rakd ki azt a pasit, mint macskát tudjuk mit csinálni. Minden emberi kapcsolat, így a párkapcsolat és a barátság alapja is a bizalom. Ha nem bízik benned, ez a kapcsolat halott.
2020. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáljatok "felnőni" mind a ketten.
2020. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a szexchates téma megoldódott, csak arra akarok kilyukadni, hogy tény, nekem alig vannak lány barátaim, viszont minden fiú barátommal találkozott már, és levonhatott következtetést (én az ő "barátnőit" nyilván nem láttam). Ezt a barátomat viszont nem látja szívesen és nem tudom mit mondjak a barátomnak. Mondjam el őszintén miért nem hívom hozzánk? Vagy találjak ki valamit
2020. febr. 26. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt kéne eldönteni, ki a fontosabb. A haver, vagy a barátod. Nekem is több fiúbarátom van mint lány, és a férjem kiválóan tolerálja. Egy fiút se hozok ettől függetlenül haza hozzánk, és régen se csináltam ilyet. Ha összefutnak, kezet fognak, aztán kész. A férjem totálisan megbízik bennem, mert mindent elmondok neki, és a barátaim is mindent tudnak rólunk. Ha valóban barát, akkor miért nem mered előtte vállalni, hogy a párod nem nézi jó szemmel vagy ilyesmi. Szerintem túlgondolkodod.
2020. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért nem akartam elmondani, mert gondoltam még ők ketten haverok lehetnek valamikor
2020. febr. 26. 12:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Magából indul ki
2020. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Mondjam meg a haveromnak, hogy a párom azt hiszi, többet akar tőlem?"

Hát persze. Sőt. Mond meg, hogy te is azt hiszed. Illetve nem is hiszed -tudod, ezért hivod a lakásotokba. Utóbbit el ne felejtsd...

2020. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az ilyen haverokat. Beléd fog zúgni!
2020. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!