Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a nagy Diana hercegné...

Mi ez a nagy Diana hercegné őrület a mai napig?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy milyen jó ember volt stb.

Hanem hogy mindenhol az egekig magasztalják a gyönyörűségét. Szerintem nagyon maximum is csak átlagos volt. Az hogy a haja borzalom, az mondjuk a kor divatjának a következménye, de amúgy ugyanez igaz a felmagasztalt, csodálatos stílusára is, amit nyilván több szakember és sokezer font támogatott. Mitől volt ő olyan gyönyörű, hogy a mai napig sokan nem szakadnak le erről a témáról?


2020. okt. 7. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ő volt a brit trónörökös felesége, és tragikusan korán meghalt. Meg sokat jótékonykodott, meg szembe ment kicsit az udvari protokollal is, de közben mindenkivel kedves volt. Emiatt ikon vált belőle, és azóta sem igazán lépett a helyébe senki azokban a körökben.

De túlzásnak tartom, hogy őrület lenne.

2020. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezzel kezdtem, hogy ezt a részét ertem és akár el is ismerem, bár nyilván itthon minket kevéssé érint ez.

Azt a részét nem ertem, hogy mitől volt ő olyan gyönyörű. Most attól hogy elismerjük valaki belülről fakadó értékeit miért kel túlzásokba esni a másik oldalon?

2020. okt. 7. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Szubjektív kérdésre nehéz objektív választ adni, a ferde orrát leszámítva szerintem is jól nézett ki, volt egy sajátos kisugárzása, de ha te nem így látod, akkor senki nem fog tudni meggyőzni arról, hogy márpedig szép volt.
2020. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 de ez például egy tok jó válasz, amit írtál, hogy volt egy kisugárzása, ami tetszett neked.
2020. okt. 7. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak arról van szó, hogy még mindig élnek firkászok, akik nem képesek többre - a Dianna halálának meglovagolásánál. A jelek szerint még mindig vannak olyan szellemileg leépült emberek a világon, akiknek el lehet "új hírként" sütni a halálhírt (és egyebeket), - különben már rég éhen haltak volna az ilyen szellemi igényű firkászok.
2020. okt. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Azokban az időkben szépnek számított. Ennyi.
2020. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
6-osnak igaza van, ha megnézel akkori filmeket, nem volt akkora nagy szépségimádat, mint most, hogy mindenkinek tökéletesnek kell lennie állandóan.
2020. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

ezt én sem értem. tényleg nem volt különösebben szép semmilyen szépségideál szerint. már életében nagyon sztárolva volt, én akkor sem értettem.

szentnek semmiképp se szent aki agyba-főbe csalja a férjét de mindegy.

Biztos kedves nő volt, de ezt a nagy hype-ot én se értem.

2020. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!