Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mondja el valaki honnan ered...

Vidonka kérdése:

Mondja el valaki honnan ered ez az új Fészbukos őrület? 'Anyu azt mondta. ' Légyszi, magyarázza el valaki.

Figyelt kérdés

#Facebook #humor #őrület #anyu azt mondta
2019. jan. 18. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Uj???

Mar le is csengett, annyira regi.

Csak egy veletlen befutott otlet, mint a tobbi orulet.

2019. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Már g e c i unalmas.
2019. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Van az a hires csaj,na most hirtelen nem jut eszembe a neve de majd valaki leirja, rola van az a gyermekkori kep. Es ugyebar a ciganyok szoktak ilyen szovegeket elereszteni illetve passzolnak az ilyen szovegek a fejehez amit vag a kepen. Poenbol rovid hajjal is szoktak mutogatni es mindenfele szoveggel amit a ciganyok hasznalnak. Szerintem ezt valami rasszista csinalhatta vagy nemtudom, de a ciganyokra nezve megalazo lehet hogy hetekig ezekkel voltak megaldva. Oke elsore vicces de mar utana gaz es unalmas.
2019. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Cardi B

Bár, hogy híres, az kissé túlzás. De ez a képe a magyaroknál az lett.

2019. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen igen o az, persze nem hires de ismert. Sajnos nagy viccet csinaltak belole pedig inkabb eokszor mar gaz amit muvelnek vele.
2019. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)) bevallom,eddig én is úgy hittem, hogy tényleg egy cigánypoén az egész .DD
2019. jan. 18. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legalabb is a ciganyokat probaljak ezzel kicsit cikizni,ok hasznalnak ilyen szavakat es ok vannak ilyen viselkedessel altalaban
2019. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%

Mit mondott anyu?

What said the mother?

Was sagte die mutter?

Chi vaker dej?

2019. jan. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!