Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerinted is unalmas a mai...

Szerinted is unalmas a mai rohanó világban a beszélgetés vagy ismerkedés?

Figyelt kérdés
Tegyük fel írsz egy régi osztálytársaddal vagy távol elő rokonoddal, vagy úgy általánosságban akárkivel akár mostani osztálytársaddal. Azt vettem észre hogy a beszélgetések annyira ez a szia, szia. Mizu? Xd Semmi.xd Az jó. Ott?xd Semmi. Az jó. Xd. Hogy vagy? jól kösz xd. Te? Az jó én is. Xd. Tehát kB ennyi értitek. Unalmas, kiszámítható, sablonos, erőltetett, semmi értelme, érdektelen. Az ismerkedés sincs másképp számomra talán az még rosszabb. Amit a mai fiúk le művelnek neten társkeresőn(direkt nem férfit írtam) (egyébként épp ezért fent se vagyok aki akar élőbe oda jön ha meg nem akkor maradjon egyedül és irkálgasson) Ha nem szia, szia mizu, szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni, unalmas sablon szöveggel jön, akkor ír egy regényt persze természetesen minden lánynak ugyanazt írja, másolja, pl(szimpatikus vagy nagyon megfogott a képed sose láttam még ilyen szép lányt, stb stb) ja persze, mert el is hiszem hogy nem írtad meg még 99 lánynak. És akkor a farok küldők, Meg anyázók. Aztán ha valami csoda folytán valaki kap esélyt beszélgetésre, jön a rendőrségi kihallgatás. Kivel élsz, mit tanulsz, mit dolgozol stb. Ahelyett hogy valami érdekes dologról pl még a világegyetem is jobb ezektől.

2020. okt. 9. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne csak a női oldalról nézz a társkeresőre. Próbáld ki, hogy egy teljesen átlagos, kicsit kövérebb férfi képével regisztrálsz, majd írj rá néhány nőre. Próbálj meg egy randit leszervezni eggyel.
2020. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kivel élsz, mit tanulsz, mit dolgozol stb."

Ehhez képest én azt hittem, hogy ezek teljesen normális kérdések...

2020. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak ilyenek,ezeket kár tagadni.

Tegyük fel hogy nekem nagyon megtetszel,oda megyek hozzád és pl engem nagyon meg fog a szemed ezt én el mondom neked akkor te le szólsz?

Hidd el hogy van olyan akibe első látásra bele szeret az ember,nem hiába mondja valaki azt pl hogy gyönyörű vagy te vagy a világ legszebbje.

Nem értem ezt a mai világot,most a rendes vagy a roszzfiúk kellenek?

Több esetben a rossz.

Mit vársz?

Írja azt az ember hogy szia cica van gazdád?

2020. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudja a másik hogy ha megkérdezi tőled hogy mit dolgozol, hol tanulsz, az neked rendőrségi kihallgatás? Ezek normális kérdések egy ismerkedési fázis elején. Szerintem csak akkor indul máshogy egy beszélgetés ha nem kifejezetten ismerkedés a cél, hanem mondjuk ezen az oldalon felmerül egy téma és amiatt kapsz üzenetet vagy választ.
2020. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1. Egyrészt élőbe kellene ismerkedni.

De én nem traktálnám szegény lányokat nőket, untató kérdéssel. Ha férfi lennék. Túl erőltetett a netes ismerkedés, kiszámítható, sablonos. Nincs meg benne a cikra hogy egyedi vagy hisz mindenkinek ugyan azt írja a pasi. Szimpatikus vagy stb stb ja persze mert el is hiszem hogy ezt még nem írtad le 99 lánynak. Hol itt az egyéniség? A másik pedig hogy azt írod egy kövér vagy csúnyácska pasi mit írjon? Hát épp ezaz. Gondolj bele egy lány vagy nő, kap pl 100 levelet. Annak 70%a szia, szia mizu, szimpatikus vagy, hú bébi egyből beléd szerettem stb. És ha te is ilyet írsz drága barátom akkor hogy akarsz ki tűnni a tömegből vagy hogy akarod elérni hogy különleges légy számára. Nem gondolod hogy ha már neten megy a dolog, 100 levélből nem a 70 sablonnak fog írni hanem aki valami frappánsat ír? Vagy mind a 100nak válaszoljon te szerinted? És ha már 100 bol kilőve 70, 20 komolytalan kisfiú kuki küldő, marad 10 aki kB normális levelet ír. Azokból mondjuk a fele tetszik. És 5 aki marad de ő is a beszélgetés során sablonos lesz. És nem... Nem fogom 100szor Leirni hogy pl szia igen hát péknek tanultam, itt és itt dolgozok. Egyedül élek. Senki kedvéért se. És utolsó ha élőbe jön oda van esélye. Mert akkor egyedi és a szemembe mondja amit mond. De tanulj még kicsi vukk.

2020. okt. 9. 19:26
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 Oké, akkor most döntsd el miről szól a kérdésed, mert a netes ismerkedésről panaszkodtál, és eddig egy szó sem volt arról hogy mi történik élőben. De attól ezek szerint egyedi lesz ha élőben mondja neked hogy szia mizu, meg ha élőben kérdezi meg hogy hol tanulsz? :D különben meg a beszélgetőtársaddal már közöld a legelején hogy bocs ne kérdezd meg a sablonszarokat csak beszélgessünk bármiről, puff megoldottad a problémádat, ha nem képes rá akkor nem ő az embered, ennyi.
2020. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na jó, tegyük fel, hogy kinyomozom, hogy hová valósi vagy, mi a napi rutinod, mikor hová mész, és egyszercsak eléd állok valami dumával. Azért az elég creepy lenne, nem?
2020. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


"De tanulj még kicsi vukk."

Nem tudom, mivel érdemeltem ki ezt a beszólást, de most nem ez a lényeg. Azért javasoltam, hogy próbáld ki, mert kíváncsi vagyok, hogy vajon hány nőnek tudnál nagyon frappáns szöveggel előállni, amikor még arra sem méltatnak, hogy annyit visszaírjanak, hogy "bocs, nem". Arra szeretnék rávilágítani, hogy sok-sok sikertelen próbálkozástól beindul egyfajta kiégési folyamat. Vagy te minden csajnak tudnál egyedi szöveget tolni?

2020. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább csak fölösleges.
2020. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Aki az utcàn leszòllìt, az màr aznap megtette 10 màsikkal. Nem szoktam őket komolyan venni. Bàr van egy, aki minden alkalommal odajön hozzàm, tudom, hogy neki tènyleg szimpi vagyok. Èrtem amùgy, hogy mire gondolsz. Tàrskeresőn tènyleg mindenki sablont ìr. Ezzel tűnt ki a mostani pàrom, hogy normàlisan ès nem hìzelgően pròbàlkozott.

#1 nekem pl. mindig a "Piedone" testalkatù fèrfiak tetszettek, soha nem kezdemènyezett nàlam ez a tìpus.

2020. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!