Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerinted is unalmas a mai...

Szerinted is unalmas a mai rohanó világban a beszélgetés vagy ismerkedés?

Figyelt kérdés
Tegyük fel írsz egy régi osztálytársaddal vagy távol elő rokonoddal, vagy úgy általánosságban akárkivel akár mostani osztálytársaddal. Azt vettem észre hogy a beszélgetések annyira ez a szia, szia. Mizu? Xd Semmi.xd Az jó. Ott?xd Semmi. Az jó. Xd. Hogy vagy? jól kösz xd. Te? Az jó én is. Xd. Tehát kB ennyi értitek. Unalmas, kiszámítható, sablonos, erőltetett, semmi értelme, érdektelen. Az ismerkedés sincs másképp számomra talán az még rosszabb. Amit a mai fiúk le művelnek neten társkeresőn(direkt nem férfit írtam) (egyébként épp ezért fent se vagyok aki akar élőbe oda jön ha meg nem akkor maradjon egyedül és irkálgasson) Ha nem szia, szia mizu, szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni, unalmas sablon szöveggel jön, akkor ír egy regényt persze természetesen minden lánynak ugyanazt írja, másolja, pl(szimpatikus vagy nagyon megfogott a képed sose láttam még ilyen szép lányt, stb stb) ja persze, mert el is hiszem hogy nem írtad meg még 99 lánynak. És akkor a farok küldők, Meg anyázók. Aztán ha valami csoda folytán valaki kap esélyt beszélgetésre, jön a rendőrségi kihallgatás. Kivel élsz, mit tanulsz, mit dolgozol stb. Ahelyett hogy valami érdekes dologról pl még a világegyetem is jobb ezektől.

2020. okt. 9. 17:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Jah mert aki neten ír rád, az nem írt még rá aznap 100 lányra? Hol itt a logika nem értem. Pont az ér benne valamit ha élőbe jön oda hogy még egy netes pasi. (meg ír egy szöveget. És sablonként bemásolja száznak az uncsi erőltetett sablon szöveget. Hátra dőlve be pötyögni. Addig aki oda jön az nem kontroll c kontroll v vel írkál ki száz levelet. Hanem felall oda jön megszólít bátor, hallom a hangját látom is az artikulálását és van ami megfogad benne. Azaz ha nem én vagyok aznap az első akkor se egy sablon levelet kapok tőle hanem oda jön. Ez már valami. Ő tényleg tesz érte. (ez az értékelhető. Nem az aki gyáva. És csak neten nagy a szája
2020. okt. 12. 20:04
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 Èn ugyanazt mondtam, amit te. Gondolom csak az elejèt olvastad 🙂

Amùgy, aki ìr, az 100 màsiknak is ìrt. Aki leszòlìt, az 100 màsikat is leszòlìtott, csak jò szìnèszkedès, ès nem tűnik fel a sablon: "szèp a szemed", "màs vagy, mint a többi", "különleges vagy", "valami megfogott benned", "mennyi az idő", "hol a buszmegàllò", "megiszunk egy kàvèt". Ilyenekkel rengetegszer pròbàlkoznak.

Nyilvàn van màs mòdjai is az ismerkedèsnek...

2020. okt. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
* vannak
2020. okt. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!