Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az miért van, hogy megyek a...

Az miért van, hogy megyek a járdán és van 4-5 fős társaság, be vannak állva a járda közepére és amikor odaérek, akkor sem megy arrébb?

Figyelt kérdés
Amikor esik az eső és van egy hatalmas víztenger az úton, te mész és egy baromjószág 800zal belerongyol a tócsába úgy hogy lábmosást kapsz, ez miért van? Utána az anyját szidva nyugtatod magad hogy ne bszd be a szélvédőjét egy hatalmas kővel.
2020. okt. 10. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Ja de gondolom ott nem mersz szólni, ezért kéne edzeni barátom, keményen. Minden férfinak kötelező lenne. Régi világban mi lett volna veletek, mennyit verekedtem én 92-ben annó. Ha rá néztél valakire már abból bunyó lett. Nem ilyen világ volt. Keménynek kellett lenne, oruljetek hogy most már nem az a világ van.
2020. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Inkább bele mész bszod a pocsojaba? Te is 92-ben vagy még korábban meghaltál volna. De még a 2000 es évek se volt semmi. Nem volt mindenhol kamera.
2020. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem birtam szólni,mert elhajtott
2020. okt. 10. 21:29
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Neked valami bajod lehet az eleteddel kedves kerdezo :)


1. Ha mar latod is, hogy ott acsorog elotted egy tarsasag ... kerüld ki oket.


2. Szerintem tok vicces amikor lefrocskolok valakit autóval a pocsolyával :)

2020. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Ha mar latod is, hogy ott acsorog elotted egy tarsasag ... kerüld ki oket."


De a járda kicsi volt,azérr kikerültem őket nem vagyok tahó

2020. okt. 10. 21:35
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

#3:

Mármint elhajtottak, hogy "menj innen, kiscsíra"? Hát...akkor tényleg kondizni kéne, mert így csicska maradsz. 😁

2020. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is idegesítő. Én vagy átvágok köztük egy erélyes elnézést kíséretében, vagy megállok az úton és hagyom, hogy kikerüljenek. Amúgy vállat hátra fejet felszed, célirányosan haladsz és ha látja, hogy nem fogod kikerülni úgyis kikerül. Ugyanez a technika hasznos a kéregetőknél, utcai árusoknál is.
2020. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
mi vagy te valami kiskakas 7-es? :) Mifelenk az ilyen kiscsirke kap egy gyomrost oszt orul ha levegot kap, nemhogy kakaskodna :)
2020. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tényleg hatásos, ha kihúzod magad. Vagy ha belassítasz, akkor automatikusan kitérnek előled.
2020. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
1 meg 2-es vagyok, én egyébként ma is két órát gyurtam. El sem tudom képzelni hogy ne legyek erős meg kemény. Még most is az vagyok. Nem értem sokan hogy bírnak úgy élni hogy nem erősek. Vegyetek példát. Katonaságot is megúsztátok. 50F
2020. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!