Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van egyeseknek állandóan...

Miért van egyeseknek állandóan új telefonszámuk?

Figyelt kérdés
Én még mindig a legelső számom használom, bár vagy 4× szolgáltatót váltottam vele, illetve többször váltottam feltöltőkártya / előfizetés között - szóval ez nem egy ördöngösség. Szerintem tökjó, hogy régi ismerősök is el tudnak érni és engem az zavar, hogy egyesekhez folyamatosan elveszítem a kontaktot, mert állandóan számot változtatnak. Már dátummal írom be őket a telefonkönyvbe és ha a szám 2+ éves, akkor számíthatok rá, hogy megszűnt. Milyen okból csinálhatják?

2020. okt. 16. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem érdekli ha nem érik el mások.
2020. okt. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

7es leírta az egyik indokot. Nálam nem gond, ha változik a telszám, mert a fő kontaktok mindig azonnal értesülnek, és nem szakad meg a kapcsolat. Aki meg nem tud róla, az nem véletlenül nem kapta meg az újat. 😉

Egyébként nem kell hülyének nézni azt, aki nem vágyik a társaságodra. Engem sem bír mindenki, nem is vágyom rá. A hajnalban hivogatós, szabadidejükben poénból email címeket feltörő, vihogó idétlen ismerőseim nekem mondjuk annyira nem hiányoznak.

2020. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert frusztrál, hogy el kell menni minden évben adatot egyeztetni a nagy tömegbe (nem tudom neten keresztül) és így mindig hagyom lejárni a kártyát. Egyébként is csak írok telefonon a messengerben 2-3 embernek, csak anyuval és a barátommal beszélek, ha hívnak, mert fóbiám van, nem tudok másokkal.
2022. febr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálatot felhívva? Jó én csaktkom-nál tudom de ott van netes meg emllette simán elhet telefonon bediktálva is.
2022. febr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!