Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért merül ki sok 30-40-45...

Miért merül ki sok 30-40-45 éves férfi és elvált nő szociális élete abban, hogy egész nap otthon ül és gykzik napi 10 órát?

Figyelt kérdés
Miért nem mennek a szabadba, kirándulni, csajozni-pasizni, moziba, színházba? Sok olyan van itt, aki egész nap püföli a billenytűzetet még 30-40 felett is, és nyugger életmódot folytatnak, pedig még viszonylag fiatalalok és élni kellene az életüket, akkor meg pláne ha szinglik vagy elváltak. Nem azt mondom, hogy tinikhez menjenek 40 évesen bulikázni, de ezer más lehetőség is van csajozni, pasizni. Én pl 4-5 éve mikor társastáncra jártam, tele volt elvált, gyerekes 38-44 éves anyukákkal a táncklub, fiatalosak voltak és vidámak és majd mindnek lett 40-es pasija pár hónap után. Persze nem a gykn élték az életüket. Itt meg csak megy a sírás, hogy jajj egy nő már 30 felett szottyadt és öreg, jajj ha a pasinak 30 évesen nincs lakása, akkor az kevés (keveseknek van 30-35 évesen sajátja), stb.
2020. okt. 18. 13:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Most a vírushelyzetben pláne nem, de előtte sem nagyon volt már felnőtteknek ismerkedési lehetőség sehol, a kocsmát ne írd, mert nem mindenki alkoholista, hogy oda járjon. Sok év óta írogatják rengetegen itt az oldalon, hogy felnőtteknek egyszerűen nincs normális ismerkedési lehetőség.
2020. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az, hogy valaki gykzik?

Talán sérti a törvényt?

2020. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem szeretek táncolni, jógázni se, és a feng-shui sem hoz lázba. Az aktív kikapcsolódás érdekel, de az meg a nők körében nem olyan kedvelt. Amúgy tényleg az lenne a férfiak sikertelenségének az oka, hogy mindegyikük ronda, lusta, béna, buta, elhízott alkoholista, aki a szellemileg és fizikailag egyaránt aktív, szivárványlelkű hölgyeknek nem felel meg? Hagyjuk már!
2020. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%
A másik probléma meg az, hogy a nők nem is akarnak ismerkedni, utcán eleve nem lehet őket ugyebár leszólítani, mert őrültnek, vagy kéregetőnek néznek, neten meg szintén max unatkozó nők vannak, akik nem akarnak igazából semmit.
2020. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon egyszerű: van, aki otthonülős, utál kimozdulni, ide-oda eljárkálni. Kortól és kapcsolati státusztól függetlenül.

30 leszek, igaz, sok éve egyedülálló, de nincs az a pénz, amiért engem a kötelező köröket leszámítva ki lehet rángatni itthonról. Kellemetlen, kényelmetlen, fárasztó számomra. Csak azért nem fogok kimozdulni, mert egyesek szerint "úgy kell". Teszek rá, hogy hogy kell, nem vagyok hajlandó akkor is ramatyul érezni magam, amikor nem muszáj, amikor ez elkerülhető.

2020. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Csak az otthonülés nem vezet jóra, nem nagyon lesz így kapcsolata a szingliknek. Hacsak nem sikeres a társkeresőkön.
2020. okt. 18. 14:06
 7/25 anonim ***** válasza:
Negyvenes elvált anyuka vagyok, heti négyszer járok edzeni, kirándulni is szoktam a lányommal. A legtöbb hobbim itthoni, olvasás, nyelvtanulás,festés, rajzolás. De ha többet járnék el, akkor is lenne időm gyikezni két naponta egy-két órát.
2020. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hát bszd meg, én bizony gykzom annyi órában, amennyiben csak akarok. Lszrom az ismerkedést, örülök ha nem kell találkoznom senkivel. Napi 12 órában marhára elegem van az embernek nevezett lényekből.


45/N

2020. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszont nem feltétlenül ezen múlik. Látszólag(!) nagyobb az esély, ha kimozdul az ember. Ez logikusnak tűnik, hiszen így több ellenkező neműt ismerhet meg. De ebben nem (sem) a logika dönt, hanem a szerencse. Ha szerencséje van az embernek, nem kell az összes szabadidejét különféle programokkal kitöltenie, a fél világot bejárnia, hogy egymásra találjanak a számára megfelelővel. Ha nincs, akkor hiába mászkál folyamatosan.
2020. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem értem, kérdező, hogy miből kiindulva feltételezed, hogy aki ide ír, az automatikusan párkapcsolatot szeretne.
2020. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!