Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért merül ki sok 30-40-45...

Miért merül ki sok 30-40-45 éves férfi és elvált nő szociális élete abban, hogy egész nap otthon ül és gykzik napi 10 órát?

Figyelt kérdés
Miért nem mennek a szabadba, kirándulni, csajozni-pasizni, moziba, színházba? Sok olyan van itt, aki egész nap püföli a billenytűzetet még 30-40 felett is, és nyugger életmódot folytatnak, pedig még viszonylag fiatalalok és élni kellene az életüket, akkor meg pláne ha szinglik vagy elváltak. Nem azt mondom, hogy tinikhez menjenek 40 évesen bulikázni, de ezer más lehetőség is van csajozni, pasizni. Én pl 4-5 éve mikor társastáncra jártam, tele volt elvált, gyerekes 38-44 éves anyukákkal a táncklub, fiatalosak voltak és vidámak és majd mindnek lett 40-es pasija pár hónap után. Persze nem a gykn élték az életüket. Itt meg csak megy a sírás, hogy jajj egy nő már 30 felett szottyadt és öreg, jajj ha a pasinak 30 évesen nincs lakása, akkor az kevés (keveseknek van 30-35 évesen sajátja), stb.
2020. okt. 18. 13:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A normális legtöbbüknél valószínűleg azt is jelenti, hogy magas és/vagy jóképű. Rajtam pl. átnéznek, szerintem egyáltalán nem arra várnak, hogy leszólítsam őket, és nincs kedvem sorban mindegyiket leszólítani, hogy kiderüljön, ha rám sem néznek. Tudom, ez már az én bajom.
2020. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
leszólítás nélkül nincs siker
2020. okt. 18. 18:09
 23/25 anonim ***** válasza:
Te kis troll, Te...
2020. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező. Egy szó van erre, a megszokás. Ha valaki megszokta az életvitelét, akkor nehéz változtatni rajta.
2020. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem megszokás, hanem különbözőek vagyunk. 12 évesen is otthon töltöttem minden szabadidőmet, 22 évesen is, majd 32, 42, remélem, jó sokáig. Nem kényszer ez, ezt szeretem. Nekem az a rossz, ha menni kell mindenfele. A legtöbb ember - köztük én is - baromi unalmas. Egy jó könyv sokkal többet ad.
2020. okt. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!