Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért merül ki sok 30-40-45...

Miért merül ki sok 30-40-45 éves férfi és elvált nő szociális élete abban, hogy egész nap otthon ül és gykzik napi 10 órát?

Figyelt kérdés
Miért nem mennek a szabadba, kirándulni, csajozni-pasizni, moziba, színházba? Sok olyan van itt, aki egész nap püföli a billenytűzetet még 30-40 felett is, és nyugger életmódot folytatnak, pedig még viszonylag fiatalalok és élni kellene az életüket, akkor meg pláne ha szinglik vagy elváltak. Nem azt mondom, hogy tinikhez menjenek 40 évesen bulikázni, de ezer más lehetőség is van csajozni, pasizni. Én pl 4-5 éve mikor társastáncra jártam, tele volt elvált, gyerekes 38-44 éves anyukákkal a táncklub, fiatalosak voltak és vidámak és majd mindnek lett 40-es pasija pár hónap után. Persze nem a gykn élték az életüket. Itt meg csak megy a sírás, hogy jajj egy nő már 30 felett szottyadt és öreg, jajj ha a pasinak 30 évesen nincs lakása, akkor az kevés (keveseknek van 30-35 évesen sajátja), stb.
2020. okt. 18. 13:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
25%
Mert már nem akarnak csalódni tovább, a netes kerítés mögül meg lehet szájkaratézni úgy, hogy nincs következménye.
2020. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az otthonülés nem vezet jóra, nem nagyon lesz így kapcsolata a szingliknek."


És jutalékot kapsz minden kialakult kapcsolat után, vagy miért izgat ez ennyire?

2020. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Chateléseim során sok kapcsolatban élő nővel futok össze, na ők még érdekesebbek.
2020. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen kérdéseket. Ja, nem. A kérdező statisztikát vezet, általánosságokat próbál megfogalmazni miközben itt van. Nagyon unatkozhat, vagy a világot akarja megváltani? Esetleg belelát mások életébe, mert akkor az ezóban a helye.
2020. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
Sok magányos azt tapasztalja, hogy ha el is megy otthonról, az ellenkező neműek átnéznek rajta. Akkor mi motiválná, ha nincs kedve egyedül kirándulni, vagy szórakozni, és otthon is jól érzi magát?
2020. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Én 35 évesen is szeretek egyedül kirándulni, állandóan leszólítgatni a nőket, 30 ból 1 mindig össze is jön átlagban,
2020. okt. 18. 17:49
 17/25 anonim ***** válasza:

Jól teszed. Nőként viszont nem szeretünk egyedül kirándulgatni, mert nem biztonságos. És mi nem szólítunk le senkit, és az erdőben ne is szólítson le senki.

Amúgy meg azért sem szólítanak le férfiak mert fogalmuk sincs, egy negyvens nőnek van e párja vagy nincsen.

2020. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Te aztán kitartó vagy, másnak már egy pár próbálkozás után elmegy a kedve az egésztől, ha nincs valami "bátorítás" (nincs). Marad a net, vagy már az sem. Régen azért eljártam itthonról, aztán meguntam. De nem panaszkodtam (49/F).
2020. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
nincs bátorítás? Rakás egyedülálló 40 es nő van, vagy akik rossz kapcsolatban vannak és csak arra várnak h félredugjanak egy normális 40 essel.
2020. okt. 18. 17:59
 20/25 anonim ***** válasza:
Ja, te szerető szerepre pályázol,nem normális kapcsolatra? Erre ne legyél büszke, ilyet mindenki talál. Én nőként térdig gázolok a nős pasikban. Ez semmi. Normális kapcsolatot találni egy normális emberrel, na az valami. Persze erről te nem tudhatsz semmit.
2020. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!