Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meddig lehet bírni ezt a...

Meddig lehet bírni ezt a egyedüllétet suliban?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem az egyetemet, nem vagyunk sokan a szakon, csak 15en, így elég sokan osszebarazkoztak már. Én próbáltam nyitni, de nem tudtam közéjük beilleszkedni, és szinte senkivel nem beszélek. Ami egy hosszú napon elég szomorú, és rossz. Vagy pl anyagról se tudok senkit megkerdezni, vagy egy zh után jó lenne beszélni, hogy kinek hogy sikerült vagy ilyesmi:(. Bírom a magányt nem arról van szó, de úgy érzem egyre jobban lehuz ez. Tudom az egyetem nem azért van, hogy baratkozzunk, de egyedül se jó lenni. Szerintetek hosszú távon ezt ki lehet bírni?
2020. okt. 20. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom.
2020. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem soha nem késő összebarátkoznod a többiekkel, és annyira nem is bonyolult, egy szakra jártok ráadásul egy kisebb társaságba, ha zhról akarsz kérdezni valakit, csak fordulj oda hozzá és kérdezd meg, ez egy termeszetes dolog.


És az egyedüllétről, nyilván kibírható, de nem előnyös. Szerintem az egyetem egyik legszebb része hogy új emberek közé kerülsz akik ráadásul érdeklődésben biztos hasonlóak hozzád. Szurkolok nagykn a továbbiakhoz.

2020. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De most amúgy akkor nálatok bejárós oktatás van ugye, és nem táv'? Egyébként nemtom, egyszer próbálj meg te beérni a legkorábban, és dumálni a szállingózó többiekkel. Mert ha pl te beérsz a legkorábban, akkor a következő legkorábban érkezővel már lehet bandázni. :) Amúgy nemtom, hát, valahogy talán lehet, hogy mindig be lehet kapcsolódni, ha mást nem , akkor lehet,hogy kérdezd meg, hogy nem bánnák-e , ha esetleg bekapcsolódnál te is a beszélgetésbe/esetleg bekapcsolódhatnál-e; vagy nemtom, de szal bandázz szerintem velük nyugodtan. Vagy pl mégha külön is ültél le, akkoris odamehetsz beszélgetni, tehát csak a beszélgetés céljából is odaülhetsz közéjük talán; hogy a cuccod nincs ott, de lehet , hogy pl mellé is ülhetsz valakinek, ha már kialakultak a helyek, és valaki mellett pl még pont nem ül senki; de amúgy nem tudom, én sem nagyon vagyok amolyan ismerkedős-fajta. :) De szal azért szerintem is lehet próbálkozni. :) Vagy pl hogy odaverődsz az egyik kis klikkhez, ami már ki van alakulva, és szimpatikusak a tagjai. :):) De ha meg csak online van az oktatás most nálatok, akkor szerintem semmi baj, majd ha lesz megint élőben oktatás, akkor majd sokat tudtok beszélgetni; gépen nem feltétlenül van annyira kedve az embernek; élőben jobb; meg most mondjuk pl egy vadidegennel mit chat-elsz? Tehát miről? Akkor inkább megvárod , amíg újra lesz suli, nem? :) Ozt kész:)
2020. okt. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!