Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Antiszoc egyénként hogyan...

Antiszoc egyénként hogyan tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Itthon dolgozom, tehát munkahelyem nincs ahová bejárhatnék. Egyébként ha már megismer valaki szerintem jó fej és nyitott vagyok, csak nyitni nehezen tudok és közösségekbe menni, főleg egyedül. Biztos van más is ilyen helyzetben. Most költöztem Budapestre, még ez is nehezíti a helyzetet, ahonnan jöttem vidéken több barátom is van, de ők ugye nagyon távol vannak most. Fiú vagyok de szívesen barátkoznék lányokkal és fiúkkal is.

2020. okt. 21. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Kénytelen leszel közösségbe menni. A sport, vagy valami hobbi sokat segítene.
2020. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy antiszoc! Ha az lennél, nem lettek volna barátaid és most sem lenne igényed rá.

Ha nehezen tudsz nyitni mások felé, az azt jelenti, hogy gátlásos vagy. Az antiszoc teljesen más! Én az vagyok.

2020. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát a barátaimat is vagy 20 év alatt szedtem össze még suliból stb. nem is sok van, 5-6 ember. Bár lehet igazad van, gátlásos vagyok, de csak eleinte.
2020. okt. 21. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
5-6 barát az rengeteg. A legtöbb embernek 1-2 van.
2020. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De sajnos nem itt vannak. És inkább haverok, mint barátok.
2020. okt. 21. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként úgy igazi barátokat ki kúrt nehéz találni.Pláne ha kicsit vissza húzódóbb az illető.Olyat,aki ki áll melletted,nem szúr hátba,tisztel és mer önmaga lenni,no meg őszinte.Próbálkozni kell.Menj el valamilyen sport terembe,vagy ha van hobbid akkor kezd el ujra,keress fel olyan közösséget.Én régen nagyon szerettem ping pongozni és itt koliban ki irtam, hogy ki szokott.Erre talaltam embereket és van kivel játszani.Próbálkozni kell ennyi,de ne görcsösen :) Kivánom hogy minél előbb össze jöjjön amúgy!
2022. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!