Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy 18 éves lány nem töltött fel magáról képet 2,5 éve?

Figyelt kérdés
Pedig állandóan facebookon és instagramon lóg, másokat rendszeresen lájkol, szívecskézik. De saját magáról nem frissít képet, pedig rengeteget változott 2,5 év alatt. Vannak nála szebbek, de nem csúnya, hanem átlagos kinézetű.

2020. okt. 24. 02:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%

Egész egyszerűen nem akarja magát közzétenni az interneten.

Akit ismer, azzal úgy is tartja a kapcsolatot, vagy küld neki privátban képeket.

2020. okt. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

Bele vagytok bolondulva abba facéba.

Azt hiszed hogy a birka szindróma a lényeg ott is, menni a sok buta ember után.

2020. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Ismerősöd? Ha nem, akkor nem adja ki a posztjait neked.
2020. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
Lehet letiltott, vagy korlátozva van nála kik láthatják a képeit amiket feltölt
2020. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy azzal a képpel annyira meg van elégedve, hogy az azóta készült képek nem érnek a nyomába.

Az is lehet, hogy utál képeket készíteni magáról, mert rondának tartja magát. (Én 14 és 20 éves korom között minden rólam készült fénykép láttán sírógörcsöt kaptam, annyira undorító fejem volt.)

Bármi lehet.

2020. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

15

Ilyen is van, és ennek az ellentétje is. Aki csúnyának, kövérnek, stb tartja magát (közben csillagos 10es csaj). És naponta tolja fel a képeket, amire kap 200 lájkot, és 40en bekommentelik, hogy gyönyörű vagy. Mindezt azért, hogy tudja elolvasni, hogy igen, gyönyörű, nem pedig csúnya.

2020. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Kb. 4 hasznos válasz érkezett, a többi szemét. Akik a kérdésre válaszoltak, nekik köszönöm.

A többiek miért jönnek egy ilyen fórumra hülyeségeket irkalni? "mi a franc közöd van hozzá? / kérdezd meg. / én ennyi meg ennyi ideje nem töltöttem fel profilképet."


- Who cares? Nem az volt a kérdés, hogy te mennyi ideje mit csináltál, vagy nem csináltál. Akik beszólogatni, feszültséget generálni járnak ide, ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnának, szerintem jelenteni fogom, mert idegesítő és semmilyen célt nem szolgálnak.


-

Gondoloztam, és most én is arra gyanakszom, hogy önbizalomhiány lehet az oka. Az elmúlt 2,5 évben mintha hízott volna és talán nem annyira karcsú és bájos, mint 2,5 évvel ezelőtt.

2020. okt. 24. 14:32
 18/27 anonim ***** válasza:
81%
Én mondjuk azért jöttem ide "hülyeséget" írni (értsd: azt, hogy én mióta nem frissítettem), hogy normalizáljam egy kicsit ezt a dolgot, hogy jöjj már rá, hogy nem kell deep lélektani indok a képfeltöltősdi leszarásához, nem annyira evidens, hogy aki normális, az ezzel van elfoglalva.
2020. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
81%

"Nem az volt a kérdés, hogy te mennyi ideje mit csináltál, vagy nem csináltál. "


Komolyan azt gondolod, hogy bárki meg tudja mondani egy vadidegen lányról, miért nem tett fel képet?

Ha ez így lenne, te is meg tudnád mondani és nem másokat kellene kérdezgetned.


Akkor nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező.

Kérdés jelentve.

2020. okt. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

"Komolyan azt gondolod, hogy bárki meg tudja mondani egy vadidegen lányról, miért nem tett fel képet?"


A kérdés lehetséges okokra kérdez. Igen, fel lehet sorolni lehetséges okokat és azok közül valamelyik egybe eshet a valósággal. Nem a valóságra kérdeztem rá, hiszen azt nem tudhatjuk. Ahogy magamat kell ismételnem: Lehetséges okokra, vagy okokra kérdeztem rá.


"Akkor nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező."


Nem akarlak megbántani, de magyarul le van írva a kérdés. Ezt egy 13 éves átlagos képességű gyerek képes értelmezni és felfogni. Hogy neked ez második próbálkozásra sem sikerült az elég szomorú, de akkor legalább más ember napját ne foltozd be a deficiteddel.

2020. okt. 25. 02:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!