Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehetséges, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy egy magabiztos, tapasztalt 33 éves férfi zavarban van egy 18 éves lány miatt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 23:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy ez mennyire gyakori?
2020. okt. 11. 23:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy zavarban volt?
2020. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat... mindenkinek van egy gyenge pontja, van aki 99 nővel full laza, de aztán belefut 1-be és ismét mintha kiskamasz lenne annyira nem megy a művelet.

A kérdésed viszont túl általános ahhoz hogy válaszolni tudjunk... ja és az hogy valaki azt állítja magáról tapasztalt még nem feltétlenül igaz. Amit mond számot azt oszd el legalább 2-vel (vagy többel).

2020. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet, akár az is, hogy zavarban van.

Ez nem korfüggő.

F

2020. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én pont ilyen pasit fogtam ki, szerintem nagyon vicces,hogy felnőtt 35 éves, tapasztalt aztán annyira zavarban van ha meglát,cuki és ijesztő, hogy miért pont én váltom ki belőle ezt az érzést.
2020. okt. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, könnyedén. Engem 26 évesen egy 18 éves lány hozott eléggé zavarba
2020. okt. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így, mondjuk az elmúlt húsz évben sokat változott hogy akkor milyen volt és most milyen egy 18 éves lány. Én nem is szexuális értelemben jöttem zavarba hanem adódott valamilyen hülye helyzet és nem igazán tudtam hogy vázoljam fel neki a problémát, de tíz mp alatt átlátta a helyzetet. Én ha megismerkedek egy fiatal lánnyal akkor engem az fog meg általában hogy jól alkalmazkodnak a kor kihívásaihoz (persze vannak kivételek).
2020. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!