Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy 18 éves lány nem töltött fel magáról képet 2,5 éve?

Figyelt kérdés
Pedig állandóan facebookon és instagramon lóg, másokat rendszeresen lájkol, szívecskézik. De saját magáról nem frissít képet, pedig rengeteget változott 2,5 év alatt. Vannak nála szebbek, de nem csúnya, hanem átlagos kinézetű.

2020. okt. 24. 02:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%

"A kérdés lehetséges okokra kérdez. Igen, fel lehet sorolni lehetséges okokat és azok közül valamelyik egybe eshet a valósággal."

Mégis megaláztad, akik efféle válaszokat adtak, meg is fenyegetted őket.

2020. okt. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Kedves 21-es (19-es) válaszoló. Egyetlen egy mondatodban 3 valótlan információ szerepel. Kezdem azt hinni, hogy trollkodni jársz ide. De ha mégsem trolkodásnak szánod, akkor keress egy nagyon jó szakembert. De az a szakember sajnos nem én leszek, nekem nincs idegrendszerem ehhez.
2020. okt. 25. 03:16
 23/27 Nati883 válasza:
Barmi lehet kijelentkezett a fiokjabol de nem torolte teljesen es meg maradt neki pegig mar egy teljesen masik fiokban eli az eletet...
2020. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
53%
lehet nem facebook függő..én se mindig változtatom, csak amikor érzem, hogy na már kéne...amúgy meg nem mindegy neked? Semmi közöd hozzá szerintem!
2020. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
76%
Önbizalomhiányos, nem ér rá képeket készíteni, vagy nagy ívből leszarja a közösségi médiában betöltött "szerepét". Ennyire nem tudtál rájönni magadtól? :D
2020. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak megfigyelőként van fent, meg a messenger használata miatt, nincs ebben semmi rossz😊
2020. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem töltöm fel a képeimet, mert nem vagyok elégedett egyikkel sem annyira, hogy feltöltsem.-pedig amúgy szeretek fotózkodni, ha szép helyeken járok. De igazából nem is érzem, hog, szükségem lenne rá, hogy feltöltsek mindent, elég ha azoknak elküldök néha képeket, akik fontosak és akiket tényleg érdekel, hogy merre járok.
2020. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!