Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi értelme van az ilyen Depi...

Mi értelme van az ilyen Depi és Vagdosás, Depresszió, Depihercegnő oldalaknak facebookon és instagramon?

Figyelt kérdés
Valami hihetetlen idegesítőek és az összeset sajnos nem tudom tiltani.Egyiknek sincsen semmi valódi problémája,ha lenne,akkor nem a neten lógna."Lájk,ha te is vagdosod magad.Én igen!"Nekem ne mondja senki,hogy ez nem felháborító és undorító.Csinálja,ha akarja,de ne tegye ki a nagyvilág elé és ne büszkélkedjen vele.
2017. ápr. 4. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom velük, csak néha már szerintem is idegesítőek, amikor jönnek a világ problémáival "JAJJ SZAKITOTT VELEM A PASHIIM" "NINCS IPHONE 7S-EEM SE ADIDAS SUPERSTAROM MOST AZONNAL ELKEZDEM MAGAM VAGDOSNI TALÁN ÚGY MÁR RÁM FOGNAK FIGYELNI!!! "

Vannak ezek a típusok.


Nem ítélem el őket, de engem néha felcsesz amikor azzal jönnek, hogy szakított velük a "pasijuk". Ez nem nagy probléma, főleg nem 13-14 évesen.


A vagdosás.. Nos én is csináltam, nem tagadom és én valós gondok miatt,amit nem írok le ide. Annyira utálom még most is azt az énemet,amikor gyengének mutattam magam. Legszívesebben vissza mennék az időbe és felpofoznám magamat. De én nem mutogattam a neten, folyton takartam,senki nem tudta, nem volt életkedvem se. Nem úgy mint most a legtöbbjük:'TE IS VAGDOSOD MAGAD?GYERE CSINÁLJUK KETTEN ÉS OSSZUK MEG TUMBLR-N"

na ez szánalmas.

Én bezárkoztam ahelyett,hogy a telefont nyomkodtam volna,nem tanultam abban az idoszakban.

És most?

Megbántam. Soha tobbet nem fogom csinalni mar a gondolatatol is rosszul vagyok.

Főleg ami most megy ez a kék bálna. Komolyan mondom..nem tudom,hogy hova fajul még a világ.

2017. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Semmi értelme nincsen,és most jöhet ellenem az egész világ is,de az hogy valaki olyan fogyatékos legyen,hogy vagdossa magát,saját magában tesz kárt [amit semmiképp se kéne] és még nyilvánosságra is hozza..Ott már agyi problémák vannak xDD 13/L
2017. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Annyira nem értem, amikor azért vagdossák magukat mert szakítottak a barátjukkal....

Ha valakinek igazi problémái vannak és úgy csinálja, azt meg tudom érteni. De az ilyen emberek nem osszák meg facebookon, hogy mindenki lássa...


~"kedves" utolsó~

Ha valaki vagdossa magát, nem kell kapásból lefogyatékosozni....

2017. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3, akkor mi lenne a megfelelo szo ra? Mert a normalis biztos nem. Ertelmes sem. Szoval?
2017. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!