Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem érzem jól magam egy...

Miért nem érzem jól magam egy buliban sem? 18/F

Figyelt kérdés
Egyszerűen mintha kinőttem volna ezt a bulis tipikus tinédzser (cigi, pia) korszakot. Sok volt haverom pedig még bennevan, néha elmegyek velük 1-1 helyre, és csak ledöbbenek.. Hogy lehet az ilyen eseményeket élvezni? Én sem vagyok idős, valószínű egy 40éves embert ugyanúgy zavarhat az én jelenlétem, de engem kifejezetten idegesít hogy 14éves gyerekek atomrészegen ordibálnak, meg ugrálnak. Szinte minden kocsmában és szórakozóhelyen. Most a koronán kívül írtam ezt ki, figyelek rá, nyugi.
2020. okt. 30. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Kinőtted. Én is így 27 évesen inkább azt részesítem előnyben, hogy legyenek nálam a barátaim vagy én náluk, és csináljunk valamit együtt, vagy ott igyunk.
2020. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!