Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha nagyon érdekel...

Mit tegyek, ha nagyon érdekel egy lány, aki sok buliban ott van, de én nem érzem igazán jól magam a bulikban, viszont a lányokat elsősorban ott szokták felszedni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
elhívod cukrászdába, sportolni vagy ahová akarod
2013. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha lány ilyen bulis, te meg nem vagy partiarc személyiség, akkor ugye eleve arra következtetünk, hogy nem is illik hozzád, nem éreznétek jól együtt magatokat. Ha nem erről van szó pontosan, akkor fejtsd ki bővebben
2013. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én valahogy úgy képzelem, hogy mivel nem vagyok egy bulizós főlaza, egy ilyen fajta lány már nem fog komolyan venni. Ez hülye gondolat?
2013. dec. 17. 10:22
 4/5 A kérdező kommentje:

A 2.-nak:

Azt hiszem, sok emberrel van úgy, hogy amíg egyedülálló, addig sokat jár buliba, de aztán már nem akar annyiszor. Sok ilyet láttam már. Tehát ilyen alapon azt még nem állítanám, hogy nem illenénk össze.

De úgy érzem, bevágódni az ilyen lányoknál is egy bulis közegben lehet.

2013. dec. 17. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:

hat en is jarok bulikba, pedig nemnagyon szeretem. ha lenne parom, tuti nem mennek egyetlen hering partikba. de hogy ne unatkozzak hetvegen, baratokkal elmegyunk.

Szerintem amig nem ismered a kiszemelted, nem tudhatod, hogy milyen is valojaban, milyen indittatasbol is jar el diszkokba. :)

2013. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!