Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy nem unjátok magatokat...

Hogy nem unjátok magatokat halálra?

Figyelt kérdés
Gyűlölök péntek&szombat esténként itthon lenni, amióta ez a klubbezárás és tilalom van, max házibulit lehet szervezni, de amilyen gyökér szomszédaim vannak (sok vénember), tuti rendőrt hívnának.
2020. nov. 20. 23:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Ujjazgassad magadat.
2020. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy tökéletes alkalom, hogy keress egy hobbit, ami elfoglal.
2020. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Van szamitogepem, meg tévém. Na meg internetem. Ebbol mar eleg sok mident kilehet hozni, nekem az a furcsa hogy ez valakinek nem megy, es sir a szaja hogy bruhuhu nem tudok bulizni.
2020. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

Én már nem nagyon járok bulizni, de az éjszakai séták hiányától majd megőrülök. 8 előtt nem olyan pihentető a forgalom miatt. Kinek ártanék ezzel igazából?


Most fejeztem be a való világot, és most azt nézem, ahogy a kedvenc youtuberem veszekszik/verekedik. :D Ilyenekkel foglalom el magam.


Ha most lennék 18-19 éves már felkötöttem volna magam. (Akkor voltam a legbulizósabb.)

2020. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Hála az égnek nem olyan üres az életem hogy a bulika a minden, fel tudom magam találni anélkül is, így egy percig sem unatkozok :)
2020. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Internet, sorozatok, videojátékok, könyvek, zene, otthoni edzés, új receptek kipróbálása, programozás stb. Ha vannak hobbijaid nem nehéz elfoglalni magad.
2020. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Olvass, fizess elő netflixre/HBOra aztán csapasd. Keress egy hobbit: rajzolás, festés, edzés stb... Annyi mindent lehet csinálni. Sosem voltam az a nagy bulizós típus, mégis élek még, nem ölt meg az unalom. Ennyit tudok mondani fiatalember!
2020. nov. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%

4-es vagyok.


Miért bántjátok, amiért bulizni szeretne? Teljesen természetes, hogy majdnem minden ember életében van 1-2 év, amikor a bulizás az első és legfontosabb. Ha valakinek pont most van ez az időszaka, az elég nagy tragédia. Nyilván vannak ennél sokkal súlyosabb problémák, de a magam szemszögéből nagyon kiábrándultam volna az egész életből, ha ez az egész 2013-2014 környékén lett volna. Ezért teljesen megértem a mostani középiskolásokat és a fiatal felnőtteket, hogy nehezen bírják.

2020. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

#8


Sosem volt olyan szakasza az életemnek, ahol a buli lett volna mindennél fontosabb és ezzel nagyon sok normális ember így van.

2020. nov. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sose voltam bulizós, inkább kirándulok a kutyámmal, és 500m-es körzetben még a kijárási tilalom idején is kimehetek vele, ha úgy alakulna (bár ez ritka, mert olyankor inkább már ő is alszik). Gyönyörű a természet.
2020. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!