Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Falunk nem érzitek azt, hogy...

Falunk nem érzitek azt, hogy elmegy mellettetek az élet, lemaradtok mindenről és szinte halálra unjátok magatokat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 17:20
1 2
 1/16 Blade Bone ***** válasza:
91%
Nem. :) Csak akkor megy el az élet, ha hagyod. Falun is lehet bulizni, mindent lehet, ha akarod és még a levegő is tökéletes ^^ tudod milyen klasz érzés, mikor felmegyek a hegyre és a lábam elé tárul az egész falu, és a még a környező falvak és városok is? Egyszerűen gyönyörű és nem adnám semmiért ezt az érzést, ezt a környezetet. :) Igaz nincs meg mindenem és rengeteg dolog távoli innen, de akkor is hálás vagyok, hogy itt lehetek, hiszen egy nagy csoda. ^^
2016. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Én nem.


Falun élek,de a városban (Pécs) dolgozom,ott kefélek egyetemista csajokat,ott bulizok,...amikor hazajövök,akkor meg pihenek. Nincs zaj,kutyagumi a járdán,cigók se,sem pedig szmog.

2016. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Miért menne el az élet mellettünk? Én inkább élek egy csendes, tiszta levegőjű faluban, és ébredek madárcsicsergésre, mint egy bűzös, zajos városban. És mitől lenne unalmas? Mindenkinek olyan unalmas az élete, amilyenné teszi, és ez teljesen független a lakóhelytől.
2016. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

pár éve volt az a vetélkedő, hogy 100 ember mit válaszolt leggyakrabban. Amerikában már akkkor volt ez amikor nekünk színes tv secsak tudni kell angolul, de neten bármi megtanulható

másuj meg edzés

2016. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Mi köze a lakóhelynek ahhoz hogy ki hogyan él? Én városban lakok, mégsem csinálok semmit, csak itthon vagyok nonstop, gőzöm nincs mi megy a világban, csak unatkozok, nem tudom mi mást csinálhatnék.
2016. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Akkor talán falura kellene költöznöd. Ha a városban unatkozol.
2016. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
79%
A városban és falun is unatkozhatsz, de az élet legjobban attól megy el melletted, hogyha vagy semmit nem csinálsz vagy halálra dolgozod magad. Természetbe kimegyek, lehet kirándulni, gyűjteni gyógynövényeket, fűszereket, gombákat, megtanulni mi mire jó, mi ehető- de mondjuk a gombákat be kell vizsgáltatni akkor is, ha már ismered őket, fő az óvatosság. Ha ilyen hobbit választasz, ezzel tudást is szerezhetsz meg az idő is telik és még finom dolgokat is ehettek otthon. De kertészkedni is kell/ lehet, fát vágni is, falun mindig akad vmi munka a ház körül. De ha úgy érted, hogy mozgalmasat szeretnél csinálni, akkor az rajtad múlik, akárhol vagy. Csinálhatsz a haverokkal egy ralli pályát, közeli tóra/folyóra, ha van ilyen, ki lehet menni pecázni. Ha van jó társaság és barátok, akkor el tudjátok tölteni jól az időt. tarthatsz állatot, méhészkedést kitanulhatod és abból még idővel finom mézed meg pénzed is lehet.Lehet bulizni is, megtanulhatsz hangszeren zenélni és akkor együtt zenéltek a barátokkal, de ha azt nem akkor míg a többiek zenélnek, te táncolhatsz.el lehet menni bringázni meg túrázni az erdőbe.Kezdjél el rajzolni vagy festeni vagy barkácsolni vagy agyagozni, ha annyi szabadidőd van, belekezdhetsz bármilyen hobbiba, fejlesztgesd magad és ha ügyes leszel, akkor adhatsz ajándékba a rokonoknak, haveroknak, vagy akár el is tudsz adni dolgokat a neten, vásárban,csak arra vigyázz, hogy ha valamit árulni kezdesz, akkor válts ki rá engedélyt.
2016. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
42%

Érdekes, most hogy igazán elgondolkodtam ezen az jutott eszembe, hogy megkérdezzem "A városokban nem érzik úgy az emberek, hogy lemaradnak mindenről ami számít az életben és nem unják halálra magukat?" Persze tudom, hogy ez most kissé ki van sarkítva, de az eddigi válaszok egy részéből ide értve ezt is, remélem érted miről is van szó. Minden rajtad múlik, ha unatkozol az is, ha jól érzed magad az is.

Tudom, hogy egyeseknek elcsépelten hangzik, de az egyik legigazabb magyar közmondás, hogy "Mindenki saját sorsának kovácsa."

2016. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
58%
Falun unatkozni? Segíteni kellene anyádéknak, szántani, vetni aratni, a jószágokat ellátni, ganét kihordani alóluk és nem unatkoznál.
2016. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

De, én érzem, városból költöztem vidékre.

Csak a tahó szomszédaimat nézhetem, ha itthon vagyok, a településen nincs korombéli normális ember, ha van is, olyan sötét, mint az éjszaka.

Városban megvolt a lehetőség, hogy összefussak véletlenül ismerősökkel, pár megállót buszozok, és ott vagyok.

Városban egész mások az emberek, nem a tehénszarral vannak elfoglalva, meg a tetőjavítással, kertbuzerálással, hanem elmehetnek rendezvényekre, színház, mozi, kiállítások, múzeumok, stb...

Itt legfeljebb a xyz néptáncegyüttes van havonta 2x a művházban.

Ráadásul kinézik a náluk értelmesebb embereket, gyűlölök itt élni, és gyűlölöm a vidéket, meg az itt élő embereket.

Nagy tisztelet a kivételeknek, meg a jópár élhető kis településnek, mert persze vannak olyanok.

Ahol én vagyok, ez maga a halál

Fejér megyei falu, hányinger az egész.

2016. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!