Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek jövőre elmúlik a...

Szerintetek jövőre elmúlik a koronavírus járvány és válság, vagy jövőre is folytatódni fog minden ahogy eddig?

Figyelt kérdés
Időszakos kinyitások vendéglátásban, munkanélküliség, kiszolgáltatottság, eladósodás, bűnözés?

2020. nov. 21. 17:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem múlik el magától.

Arra meg rá tudsz keresni, hogy mikorra saccolják, hogy világszinten is elérhető lehet széles körben a vakcina, vagy kialakul a megnyugtató szintű nyájimmunitás (létezik ilyen egyáltalán?)

2020. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Elmúlik ez mint a nátha semmi nem tart öröké !
2020. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a jövőévünk első fele is erre megy el, aztán minden további azon múlik hogy hány ember hajlandó beoltatni magát. Utána meg olyan lesz mint az influenza, hogy mindig velünk lesz, de nem szabadul el ilyen durván, ha évről évre oltatja magát a többség.
2020. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Járvány alábbhagy, a válság jövőre fog berobbanni igazán. Szerintem.
2020. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Nincs járvány azt a pár esetet ami van, azt felfújja a média jó állami pénzekért. Ha felébrednek az emberek a Csipkerózsika álomból, akkor vége lesz. Ha nem akkor megyünk mint a marhák a vágóhídra. Aki rosszul tüsszent az hazaáruló.
2020. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy ez most röhejes lesz neked, de egy világhírű filmidézettel tudok válaszolni:

"Örökké nem eshet."

-- Eric Draven (A Holló, 1994)

2020. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Természetesen nem fog elmúlni, mert ahhoz a lakosság 50-60 %-ának be kellene oltatnia magát.

Ez nyilvánvaló, hogy nem fog megtörténni a vírus, oltás, stb.. tagadók miatt.


Én viszont amint lehet beoltatom magam és utazgatok majd úgy mint a vírus előtti időkben.

2020. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Folyt. Köv. a, még sokáig, vagy b, egy másik verzióban.
2020. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

Én is beoltatom magam,amint lehet,elegem van,hogy félelemben élek.

Félő,hogy az emberek többsége nem fogja,így vannak aggályaim.

Benne van,hogy az egészségügy ugyanúgy leterhelt lesz,ha nagyon kevesen oltatják be magukat.

Korlátozások sztm kisebb- nagyobb mértékkel májusig lesznek.

Gazdasági hatását pedig évekig érezni fogjuk.

2020. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Mindig az orvosokkal van a baj. A munka helyet csak politizálni tudnak. Fitogtatják a hatalmukat az egész társadalom felett. Csak sírnak, mint egy elkényeztetett gyerek. Az sem rettenti meg őket, hogy évszázadokra tönkre vágják a gazdaságot. Én ha orvos lennék felállnék és elhagynám a pályát, nem hagynék bohócot csinálni magamból. Mert ha kiderül az igazság soha többé nem lesz becsülete a szakmának.
2020. nov. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!